Як встановити Flash Player

admin Різні статті

Встановлення Adobe Flash PlayerЯк встановити Adobe Flash Player? У багатьох соціальних мережах є можливість прослуховування музики та перегляду відеороликів. Самі по собі браузери відтворювати медіа-файли не можуть, і їм необхідні спеціальні доповнення, які здатні не тільки програвати аудіо і відео, але і регулювати різні настройки, наприклад, гучність. У цій статті ми розповімо, як встановити Adobe Flash Player - програму, яка і володіє всіма необхідними функціями.

Інструкція по встановленню Flash Player

Перш за все необхідно, щоб комп'ютер був сполучений з інтернетом, а після запуску браузера потрібно зайти на офіційний сайт даного плеєра. Тепер слід вибрати встановлену у вас операційну систему із запропонованого списку, який включає в себе Windows, Linux, а також Mac OS X.

На наступному етапі, для того щоб встановити Adobe Flash Player, потрібно вибрати версію самого плеєра. Наприклад, якщо ви вибрали операційну систему Windows, відобразиться список, що випадає, який складатиметься з двох версій програми: спеціальної для програми Internet Explorer і для всіх інших браузерів, що працюють під Microsoft Windows. Також необхідно відзначити, що останні версії плеєра універсальні і працюють як в 32-х, так і в 64-х розрядній системі.

У тому випадку якщо в списку операційних систем немає необхідної, на сайті є посилання для доступу до більш ранніх версій Adobe Flash Player. Крім того, можливо, з'явиться необхідність тимчасово відключити антивірусне програмне забезпечення, встановлене на комп'ютері. Справа в тому, що антивіруси часто видаляють або відправляють у карантин всі виконувані файли з розширенням exe, які закачуються з всесвітньої павутини.

Після того як ви вибрали операційну систему і версію програми, на екрані з'явиться пропозиція абсолютно безкоштовно встановити програмний пакет McAfee, призначений для перевірки безпеки вашого персонального комп'ютера. Це не обов'язково, тому варто прибрати галочку підтвердження установки.

Як захистити свій комп'ютер від вірусів

Тепер можна натиснути на кнопку «Завантажити» для закачування дистрибутива плеєра. Після скачування запускаємо його від імені адміністратора. Для цього викликаємо контекстне меню, натиснувши на самому файлі праву кнопку миші, де вибираємо пункт «Запуск від імені адміністратора», який зазвичай знаходиться на другому місці зверху. Перед установкою в вікні знадобиться поставити галочку про підтвердження прийняття ліцензії. Далі натискаємо на кнопку «Установка». Крім того, щоб успішно встановити Adobe Flash Player, знадобиться закрити всі працюючі в цей момент браузери.

Як встановити Adobe Flash Player?

Якщо, незважаючи на їх закриття, установник показує, що браузер запущений, необхідно натиснути «Ctrl + Shift + Esc». На екрані з'явиться вікно диспетчера задач, де у вкладці «Процеси» потрібно вибрати працюючий браузер і натиснути на кнопку «Завершити процес».

Встановлення Adobe Flash Player

Сама установка триває кілька секунд. Після її завершення з'явиться вікно, де знадобиться натиснути на кнопку «Готово». Можна вважати, що установка завершена. Тепер можна запустити браузер і насолоджуватися прослуховуванням музики та переглядом фільмів прямо з інтернету. Для більш повноцінної перевірки роботи встановленого плеєра рекомендуємо спробувати пограти в яку-небудь браузерну гру, яку можна легко знайти в соціальних мережах або на спеціалізованих інтернет-ресурсах.

Як можна було переконатися, скачування і установка цієї програми не являє собою нічого складного, потрібно лише чітко дотримуватися описаних вище пункти. Варто додати тільки те, що якщо до установки на вашому комп'ютері вже встановлений Flash Player, необхідно видалити стару версію. Для цього слід зайти в Панель керування, де, вибравши пункт «Установка й видалення програм» або «Програми та засоби» (для Windows 7), та провести процедуру видалення даного додатка.

Ось і все, тепер Ви знаєте як встновити Adobe Flash Player.

Вконтакте
Pinterest