Як встановити безкоштовний антивірус

admin Різні статті

Як встановити безкоштовний антивірус

Як встановити безкоштовний антивірус. Одним з головних елементів обов'язкового програмного забезпечення будь-якого комп'ютера є антивірус. Існує величезна безліч платних і безкоштовних програм такого типу. Однак не в кожного є можливість купувати програмне забезпечення. У цій статті ми розповімо, як встановити безкоштовний антивірус.

Як встановити безкоштовний антивірус

Інсталяцію розглянемо на прикладі популярного антивіруса Avast. Однак слід пам'ятати, що безкоштовна версія цього додатка доступна тільки для зборки «Для дому». У свою чергу, версія «Для бізнесу» є платною.

Перш за все дистрибутив антивіруса необхідно викачати з офіційного сайту(avast.com). Після завантаження запустіть програму-інсталятор. Щоб встановити безкоштовний антивірус Avast, слід знати, що не рекомендується інсталювати його, якщо на комп'ютері встановлена ​​будь-яка інша програма, що виконує ті ж функції.

Після запуску установника натисніть на кнопку «Експрес-установка». Такий вид установки говорить про те, що інсталяція буде проходити з настройками, встановленими за замовчуванням. Крім того, на цьому етапі Avast може запропонувати вам встановити інтернет-браузер Google Chrome, якщо він не був встановлений раніше.

Установка антивіруса займає всього пару хвилин. Після її завершення з'явиться діалогове вікно з написом «Установка завершена».

Далі необхідно зареєструвати встановлену програму. Незважаючи на те, що додаток безкоштовне, провести таку процедуру все ж потрібно. Після першого запуску антивірусу в головному вікні ви побачите кнопку «Внести свою програму». Натискаєте на неї і в наступному вікні вибираєте базовий тип захисту. Після цього слід заповнити дуже просту форму, в якій потрібно вказати своє ім'я, адресу електронної пошти і країну. Потім натискаєте на кнопку «Реєстрація на безкоштовну ліцензію».

Як перезавантажити комп'ютер

Після цього на вашу поштову скриньку прийде лист про успішну реєстрацію програми. Далі антивірус запропонує перейти на 20 днів на пробну версію Avast Internet Security для порівняння. Однак рекомендуємо для початку встановити версію Free Antivirus. На платну версію можна перейти коли завгодно. Щоб відмовитися від пропозиції установки пробної версії, достатньо просто закрити діалогове вікно, натиснувши на хрестик у правому верхньому куті.

Варто відзначити, що через 365 днів реєстрацію необхідно буде пройти знову. Як ви змогли переконатися, встановити безкоштовний антивірус Avast досить просто. Потрібен тільки вихід у всесвітню павутину для завантаження дистрибутива програми.

Також потрібно підкреслити, що додаток має досить зручний і зрозумілий інтерфейс. Оновлюється Avast автоматично відразу ж після запуску операційної системи. Основним засобом захисту в антивірусі є так званий екран файлової системи, який стежить абсолютно за всіма операціями, що відбуваються над файлами. Також в програмі є мережевий та поштовий екрани для стеження за роботою мережі та перевірки поштових повідомлень на наявність вірусів. Ще антивірус Avast забезпечений досить просунутою функцією евристичного аналізу, ефективною проти підозрілих програм, про яких немає інформації у вірусних базах.

Крім того, в програмі є кілька способів сканування, можливість блокування заданих інтернет-ресурсів, а також автоматична пісочниця - функція для запуску підозрілих програм в спеціальному режимі, завдяки якому запущені додатки не зможуть заподіяти шкоду операційній системі.

Наостанок треба сказати, що крім Avast існує ще кілька безкоштовних антивірусів, наприклад, Avira, AVG і багато інших. Ми ж розглянули установку лише одного додатка, так як процедура інсталяції у всіх програм такого типу дуже схожа.

Вконтакте
Pinterest