Як встановити додаток на планшет

admin Різні статті

Як встановити додаток на планшетЗ кожним днем планшети стають все більш популярними. Планшет мобільний і легкий, тому його набагато простіше взяти з собою в дорогу, ніж нетбук або ноутбук. Проблеми з'являються тільки тоді, коли хочеться розширити функціонал планшета і встановити на нього нову гру або програму. Давайте розберемося, як встановити додаток на планшет.

Як встановити додатоки на планшет

Сьогодні левова частка планшетів працює на Android, тому будемо розглядати установку додатків саме з цієї ОС. У вас є три варіанти установки додатків, при цьому кожен з них досить простий і зручний, тому вибирайте саме те, що вам підходить найбільше.

Перший спосіб встановлення програм на Android - це використання Google Play. Зауважте, що для установки будь-якої програми або ж ігри на планшеті потрібне підключення до інтернету. Також вам знадобиться свій обліковий запис в Google, для чого достатньо завести пошту. Завантажувати додатки з Google Play без власного облікового запису не вийде, так як ОС Android є власністю Google.

Пройдіть авторизацію на сайті Google Play з планшета, після чого вибирайте цікавлячу вас програму або гру серед тисяч доступних. Зауважте, що в Google Play є як платні, так і безкоштовні програми. Що саме качати і встановлювати - вибір за вами. У кожного платного додатка є пробна версія, якою можна скористатися.

Для установки програми з Google Play перейдіть на сторінку з докладним його описом, де знаходиться кнопка Завантажити. Після натискання цієї кнопки додаток автоматично завантажиться і встановиться на вашому планшеті.

Якщо на вашому планшеті немає підключення до інтернету, тоді можна піти іншим шляхом. Як і в першому випадку, установка. Apk-додатків не займе багато часу. Для цього вам потрібно завантажити будь-який додаток, яке вам сподобався, на комп'ютер, а потім підключити його до планшета, наприклад, через USB-кабель. Збережіть додаток в будь-якій папці на планшеті, в якій вам буде зручно, потім залишається тільки запустити установку через провідник.

Зауважте, якщо додаток скачаний не з Google Play, то на планшеті потрібно дозволити встановлення додатків зі сторонніх джерел. Для цього зайдіть в Налаштування, виберіть пункт Безпека і поставте галочку поруч з Невідомі джерела. Так ви дозволите установку додатків, які отримані не з Маркета.

Для прискорення процесу встановлення програм на планшеті, можна використовувати програму під назвою InstallAPK. Цю програму встановлюють безпосередньо на комп'ютер. Надалі за допомогою цієї програми установка додатків відбувається саме з комп'ютера. Завантажені програми не потрібно зберігати на планшеті. Вам знадобиться тільки запустити програму. Apk безпосередньо на комп'ютері, після чого він сам зробить все за вас. У разі якщо комп'ютер не розпізнає тип файлу, тоді використовуйте пункт меню Відкрити як і вибирайте програму InstallAPK. Потім додаток встановиться на ваш планшет.

Як бачите, з установкою додатків на планшет немає ніяких труднощів. Користуйтеся будь-яким з перерахованих вище методом і насолоджуйтеся новими іграми і додатками, які вам потрібні.

Вконтакте
Pinterest