Як встановити Firefox

admin Різні статті

Як встановити Firefox

Як встановити Firefox. Сьогодні існує величезна кількість інтернет-браузерів. Однією з найбільш популярних таких програм є Firefox. Його цінують не тільки звичайні любителі веб-серфінгу, але і професійні веб-розробники, адже для даного браузера розроблено досить багато плагінів для створення інтернет-ресурсів. У цій статті ми розповімо, як встановити Firefox на комп'ютер.

Як встановити Firefox

Перш за все варто сказати, що браузер Firefox розповсюджується абсолютно безкоштовно. Також варто відзначити, що програма випускається для операційних систем Windows, Linux, Mac OS X і навіть для Android. Браузер Firefox переведений на 84 мови, що говорить про його значне поширення по всьому світу. На даний момент цей браузер за популярністю займає третє місце і друге серед вільного програмного забезпечення.

У 2008 році третя версія даного браузера потрапила в Книгу рекордів Гіннесса як програма, дистрибутив якої набрав максимальну кількість завантажень за добу. За перші 24 години браузер був скачав більш ніж 8 мільйонами користувачів. В якості порівняння, програму Opera 9.50 за 5 днів скачало менше 5 мільйонів чоловік.

Як записати музику на комп'ютер

Щоб встановити Firefox, спочатку необхідно завантажити його дистрибутив з офіційного сайту(mozilla.org). Після цього можна приступати безпосередньо до процедури встановлення. Перш за все програма-інсталятор запропонує вам вибрати мову, вибираємо і натискаємо кнопку «Далі». Після цього буде потрібно прийняти умови ліцензійної угоди, натиснувши на кнопку «Прийняти».

Тепер в спеціальному діалоговому вікні знадобиться вибрати тип установки. У тому випадку якщо ви захочете встановити програму в якусь певну папку, необхідно вибрати пункт «Вибіркова установка». У свою чергу, якщо вибрати пункт «Установка за умовчанням», браузер буде інстальований в папку Program Files на диску C. Натискаємо «OK» і чекаємо, поки установник скопіює усі файли програми.

В кінці установки з'явиться діалогове вікно з інформацією про завершення процесу, в якому знадобиться натиснути на кнопку «Готово». Після цього браузер Firefox автоматично запуститься. Якщо цього не сталося, просто клацніть на ярлику програми, який з'явився на робочому столі.

Як правило, після установки інтернет-браузер Firefox копіює всі закладки, створені в програмі Internet Explorer. Також дистрибутив Firefox поставляється разом з панеллю Google Toolbar, кількість функцій якої залежить лише від версії встановленого браузера.

Окремо варто поговорити про те, що таке Google Toolbar. Це спеціальний додаток до браузерів, створений для розширення їх функцій, серед яких є окремий рядок пошуку, перекладач, перевірка правопису, закладки та багато іншого.

Як зареєструватися в App Store

Крім Google Toolbar для браузера Firefox можна встановити ряд інших плагінів. Яскравим прикладом є ImgLikeOpera - розширення, яке істотно підвищує швидкість переходу по сторінках за рахунок спеціального механізму показу зображень. Ще існує спеціальний плагін для блокування банерів та інших видів реклами. Багато розширень можна знайти на офіційному сайті браузера.

Як ви змогли переконатися, щоб встановити Firefox, зовсім не потрібно прикладати великих зусиль: процеси скачування та інсталяції не являють собою нічого складного.

Вконтакте
Pinterest