Як встановити iTunes?

admin Різні статті

Як встановити iTunes?Як встановити iTunes? Щоб повноцінно працювати з будь-яким мобільним пристроєм від Apple потрібно встановити iTunes на комп'ютер. Тому якщо Ви придбали iPhone, iPad або iPod насамперед встановіть iTunes, він буде вашим основним файловим менеджером і провідником, що дозволяє в повній мірі користуватися пристроєм. Цей матеріал буде корисний лише новачкові, який купив, наприклад, iPhone і незнаючому що з ним тепер робити і з якого боку підходити, для того щоб виконати елементарне завантаження музики, встановити шпалери на екран телефону і так далі.

Якщо Ви вже знаєте - як встановити iTunes, і виконували дану процедуру багато разів, скористайтесь пошуком або погортайте сторінки сайту в пошуках інформації, що вас зацікавить. Але, а якщо до нас завітав новачок або блондинка, то велкам, покажемо на пальцях і встановимо iTunes разом.

Швидке встановлення iTunes

Для початку процесу установки iTunes нам знадобитися комп'ютер і сама програма iTunes, яка поширюється компанією Apple безкоштовно. Приступимо до встановлення:

Встановлення iTunes на комп'ютер

Необхідно завантажити iTunes останньої версії

Установочний файл iTunes

Після того як iTunes скачав в комп'ютер, запускаємо інсталяційний файл

встановлення iTunes на комп'ютер

Установник iTunes коротко пояснює призначення програми і вказує, що разом з програмою він встановить QuickTime, який необхідний для подальшої роботи. Натискаємо Далі>

Встановлення iTunes

Читаємо Ліцензійну угоду і приймаємо її умови, поставивши маркер у відповідній графі, після чого тиснемо Далі>

Встановлення iTunes

Параметри установки iTunes пропонують додати ярлики на робочий стіл і використовувати iTunes в якості стандартного програвача аудіофайлів. Тут же можна вибрати мову, ми виберемо - російська. Папку призначення при бажанні можна змінити, але ми поки залишимо її як є. Якщо всі параметри установки iTunes виставлені, натискаємо - Встановити

Встановлення iTunes

Після закінчення установки натисніть - Завершити.

На цьому установка iTunes закінчена. Перезавантажте комп'ютер і можете підключати iPhone або інший пристрій для роботи з iTunes.

Цю інструкцію ми робили на комп'ютері зі встановленою операційною системою Windows XP і використовували iTunes версії 10.1.2.17. Виконуючи установку iTunes у себе на Mac або PC-комп'ютері, можуть бути невеликі відмінності, але в цілому процес установки iTunes відбувається так, як написано вище.

Після установки iTunes для iPhone, iPad або iPod touch, ознайомтеся з програмою і зареєструйте iTunes акаунт (обліковий запис).

Ось і все про те як встановити iTunes.

Вконтакте
Pinterest