Як встановити Mac OS X

admin Різні статті

Як встановити Mac OS X

Як встановити Mac OS X. Операційна система від компанії Apple дуже проста і зручна у використанні. Крім того, вона надійна і стабільна в роботі. У цій статті ми розповімо, як встановити Mac OS X.

Перш за все потрібно розвіяти декілька міфів, пов'язаних з процедурою інсталяції даної операційної системи. Багато хто вважає, що Mac OS X можна встановлювати тільки на комп'ютери з процесорами Intel і відеокартами Nvidia. Колись це дійсно було так, однак сьогодні операційна система, розроблена Apple, сумісна з більшістю сучасних пристроїв.

Ще один міф пов'язаний зі складністю установки. Насправді процес інсталяції цієї системи не складніше установки Windows XP. Однак якщо ви вперше маєте справу з «яблучною» операційною системою, можливо, цей процес здасться трохи незвичним.

Встановлення Mac OS X

Для того щоб встановити Mac OS X, вам знадобиться комп'ютер, конфігурація якого не нижче вказаної в дистрибутиві операційної системи, а також сам дистрибутив Mac OS X. Також читайте Як очистити оперативну пам'ять в Mac OS X.

Запустіть програму-інсталятор системи. У діалоговому вікні, потрібно вибрати мову, на якій в процесі інсталяції будуть з'являтися вказівки. Далі знадобиться уважно ознайомитися з умовами ліцензійної угоди і поставити кілька галочок для підтвердження.

Щоб встановити Mac OS X, на наступному етапі буде необхідно вибрати місце для установки. Виберіть вкладку «Службові програми», а потім клацніть на пункт «Дискова утиліта». У діалоговому вікні, потрібно натиснути на кнопку «Стерти». Ця процедура аналогічна звичайному форматуванню диска: будуть видалені абсолютно всі наявні файли на жорсткому диску. Перед виконанням цієї процедури рекомендуємо записати всі потрібні файли на диски або інший вінчестер.

Після завершення форматування закрийте вікно дискової утиліти. Далі система автоматично визначить диск, і для продовження роботи необхідно клікнути по ньому лівою кнопкою миші.

На екрані з'явиться вікно «Інформація про установку», в якому знадобиться вибрати налаштування конфігурації і поставити галочки у відповідних місцях. Потім натисніть на кнопку «Готово».

Далі запуститься процес перевірки жорсткого диска на працездатність, а також на наявність пошкоджених секторів. Після цього операційна система Mac OS X буде скопійована на ваш комп'ютер, і почнеться процедура установки.

Після цього обов'язково перезавантажте комп'ютер, а при першому запуску операційної системи виконайте усі необхідні налаштування у відповідності з конфігураціями встановленого обладнання і особистими уподобаннями.

При подальшому запуску системи буде запропоновано відрегулювати роботу клавіатури. Натисніть на кнопку «Продовжити» і в діалоговому вікні, виконайте процедуру ідентифікації клавіш. Ця процедура виконується шляхом їх натискання відповідно до вимог операційної системи.

Як ви змогли переконатися, встановити Mac OS X досить просто і для цього не потрібні якісь спеціальні знання в області програмування. Тим не менше в деяких випадках інсталяція цієї операційної системи на PC може викликати деякі проблеми. Також ви можете почитати статтю про встановення Windows 7.

Також потрібно відзначити, що встановлювати Mac OS X не обов'язково на диск без операційної системи. Можна скористатися так званою віртуальною машиною - спеціальним програмним забезпеченням для можливості роботи в одній операційній системі через іншу.

Вконтакте
Pinterest