Як встановити пароль на вхід в комп'ютер

admin Різні статті

Як встановити пароль на вхід в комп'ютерПитання захисту особистих даних сьогодні набуло актуальності, тому потребує окремої уваги. Якщо ви хочете, щоб ніхто крім вас не міг переглядати файли на комп'ютері, варто обмежити до нього доступ. Як встановити пароль на вхід комп'ютер?

Як встановити пароль на вхід в свій комп'ютер

Установка пароля на комп'ютер - ефективний засіб захисту інформації, роль якої в житті людини важко переоцінити. І чим складніше виявиться пароль, тим важче буде його зламати, тому слід придумати надійний пароль, який буде представляти собою набір цифр і букв, не пов'язаних між собою. Коли ви визначилися з ним, можна його використовувати. Як поставити пароль на комп'ютер?

Пароль на комп'ютер для Windows XP

Алгоритм дій досить простий. Вам треба відкрити Панель управління, зайшовши перед цим в Пуск. Потім знайдіть категорію Облікові записи користувачів і зайдіть в неї. Далі виберіть розділ Зміна облікового запису, після чого треба визначитися з обліковим записом, на яку буде поставлений пароль. Клацніть по ній лівою кнопкою миші і виберіть функцію Створення пароля. Можна скористатися функцією підказки - ввести певне слово або словосполучення, яке дозволить згадати пароль, але це необов'язково. Якщо ви не сумніваєтеся у своїй пам'яті, можете не заповнювати цей рядок. Наприкінці не забудьте натиснути кнопку Створити пароль.

Пароль на комп'ютер для Windows 7

Для початку зайдіть в Пуск → Панель управління. Виберіть тип перегляду вмісту Категорія та знайдіть розділ Облікові записи користувачів. Потім знову зайдіть в Облікові записи користувачів. Вам запропонують ряд дій, з яких треба вибрати функцію Створення пароля для свого облікового запису. Залишається тільки ввести придуманий пароль в обидва порожніх поля - це робиться для того, щоб при введенні не були допущені помилки, які потім не дозволять вам же отримати доступ до інформації на комп'ютері. Тут також доступна функція підказки. Натисніть Створити пароль і захистіть комп'ютер від посягань.

Пароль на комп'ютер для Windows 8

Ця операційна система помітно відрізняється від розглянутих вище, тому дії будуть наступними. Спочатку треба викликати меню, а для цього перемістіть курсор миші в правий верхній кут монітора і виберіть в списку категорію Параметри. Далі натисніть на кнопку Зміна параметрів комп'ютера і зайдіть у розділ Користувачі. Потім, як і описано вище, можна ввести пароль ( обов'язково двічі) і підказку для нього.

Після цих дій пароль при включенні комп'ютера з'являтиметься постійно. При завантаженні Windows користувачеві доведеться вибрати обліковий запис, натиснути на нього, ввести пароль і чекати, коли завантажиться ОС. Якщо користувачеві невідомий пароль, то отримати доступ до інформації на ПК він не зможе.

Пароль на комп'ютер: поради

Можна міняти пароль за бажанням. Для цього треба ввійти в той же розділ Облікові записи користувачів і вибрати функцію Зміна свого пароля. Також у цьому розділі легко видаляється пароль, знімаючи захист з комп'ютера. Слід зауважити, що можна дозволити іншим людям користуватися комп'ютером (заходити в інтернет, грати в ігри і працювати з деякими програмами), але при цьому заборонити їм переглядати певну інформацію, встановлювати і видаляти програми, тим самим убезпечивши свої файли. Як це зробити? Вам достатньо створити новий обліковий запис з обмеженими правами.

Зайдіть в Панель управління через Пуск і виберіть розділ Облікові записи користувачів, а потім - функцію Створення облікового запису. Ви можете присвоїти їй ім'я (наприклад, Гість), натиснути Далі і вибрати тип Обмежений запис. Щоб закінчити процес, натисніть на кнопку Створити обліковий запис.

Якщо ви вирішили поставити пароль на комп'ютер, обов'язково запам'ятайте його. Адже в іншому випадку вам буде потрібно професійна допомога для відновлення доступу до власного комп'ютера.

Вконтакте
Pinterest