Як встановити плеєр на комп'ютер

admin Різні статті

Як встановити плеєр на комп'ютерСьогодні жоден користувач не може уявити комп'ютер без можливості відтворення аудіо або відео. Як відомо, для цього необхідна певна програма, що володіє такою функцією. У цій статті ми розповімо, як встановити плеєр на комп'ютер.

Перш за все для відтворення медіафайлів знадобиться встановити так звані кодеки - спеціальні програми для перетворення даних. Але одних кодеків буде мало, ще обов'язково потрібний додаток, що буде займатися безпосередньо програванням музики і фільмів. Існує досить багато як платних, так і безкоштовних програм, призначених для цього.

Як встановити плеєр на комп'ютер

Щоб встановити плеєр на комп'ютер, його необхідно завантажити. Розглянемо таку інсталяцію на прикладі програми Media Player Classic, дистрибутив якої можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту програми. Потрібно відзначити, що цей програвач розповсюджується абсолютно безкоштовно, крім того, можна знайти його вихідний код, про що свідчить ліцензія GNU GPL. Media Player Classic не є кросплатформним додатком і працює тільки під операційною системою Windows. Однак його переведено на більш ніж 20 мов, що говорить про популярність.

Розмір дистрибутива складає менше 3 Мб, тому завантажиться він досить швидко. Після скачування запускайте установник. Процедура інсталяції являє собою саму звичайну установку програми для Windows. Спочатку з'явиться діалогове вікно, на якому просто необхідно натиснути на кнопку «Далі». Потім потрібно дати згоду на дотримання ліцензійної угоди, натиснувши кнопку «Я згоден». Після цього з'явиться вікно, де можна вибрати компоненти програми для встановлення. Рекомендуємо відзначити все для надійності правильної роботи програми.

Далі необхідно вибрати шлях установки. За замовчуванням програма буде встановлена ​​в папку C:\Program Files\Media Player Classic. Тут можна нічого не міняти і просто натиснути на кнопку «Встановити». Після нетривалої установки програмою можна користуватися.

Як викласти відео на YouTube

Незважаючи на малу вагу і простоту інтерфейсу, вона прекрасно справляється з відтворенням всіх основних медіаформатів, серед яких Video CD, DVD, AudioCD, MP3, AVI. Також цей плеєр може відтворювати Flash-ролики і навіть робити захоплення відео з ТВ-тюнера. Крім того, розробники впровадили підтримку субтитрів і командного рядка.

Ще за допомогою цієї програми можна переглядати навіть пошкоджені відеофайли. Однак головним її достоїнством вважається відносно мале завантаження оперативної пам'яті.

Зовсім не обов'язково зупиняти свій вибір програвача на Media Player Classic. В інтернеті досить багато програм, призначених для відтворення як аудіо, так і відео. Приміром, великою популярністю користується додаток jetAudio, що володіє широким спектром налаштувань: від еквалайзера до можливості зміни тональності відтворюваних треків.

Окремо варто сказати про програму Adobe Flash Player (Як встановити Flash Player), призначену для перегляду відео та прослуховування аудіо через соціальні мережі. Справа в тому, що сьогодні багато користувачів дивляться фільми і слухають музику в режимі онлайн прямо з браузера, не виконуючи самостійного завантаження медіафайлів.

Як ви змогли переконатися, встановити плеєр на комп'ютер досить просто. Головне - переконатися перед скачуванням дистрибутива, що програма буде працювати на вашій операційній системі.

Вконтакте
Pinterest