Як встановити Skype

admin Різні статті

Покрокова інструкція по встановленню Skype

Як встановити Skype? Skype сьогодні є лідером у наданні послуг відеотелефонії. Крім відеозв'язку завдяки цій технології можна легко здійснювати обмін текстовими повідомленнями, пересилати файли, а також дзвонити на стаціонарні або мобільні телефони. Такий широкий набір функцій сприяє великій популярності. Тому у користувачів інтернету нерідко виникає питання, як встановити Skype.

Покрокова інструкція по встановленню Skype

Спочатку слід завести обліковий запис на офіційному сайті (http://skype.com). Процедура його створення не являє собою нічого складного: необхідно ввести своє прізвище, ім'я, адресу електронної пошти, деякі особисті дані, а також придумати логін і пароль. Всі введені дані обов'язково прийдуть до вас на електронну пошту разом з посиланням для підтвердження реєстрації. По ньому необхідно буде перейти, після чого ви знову опинитеся сайті. Тепер можна вважати, що ви успішно пройшли процедуру реєстрації.

Далі необхідно завантажити саму програму. Для цього слід на офіційному сайті вибрати пункт меню «Завантажити Skype», де знадобиться вибрати із запропонованого списку операційну систему, на яку ви збираєтеся встановити Skype. Файл дистрибутива зазвичай називається SkypeSetup.exe. Після скачування запустіть його і переходите безпосередньо до установки.

Встановлення Skype на комп'ютер

Перше вікно, що з'явиться, призначене для вибору мови, де для більшої зручності рекомендуємо вибрати російську. Після нього з'явиться вікно, в якому для того щоб встановити Skype, знадобиться вибрати шлях самої установки. Також на цьому етапі можна створити значок на робочому столі і включити програму в список автозавантаження операційної системи, крім того, тут можна ознайомитися з ліцензійною угодою. Далі потрібно натиснути на кнопку «Я згоден», потім автоматично вантажиться повна версія Skype і відбудеться її установка.

Як обрізати пісню на комп'ютері

Після цього перед вами з'явиться спеціальне вікно для авторизації, в якому необхідно буде ввести логін і пароль, придумані під час реєстрації на офіційному сайті. У нижній частині вікна можна включити автоматичну авторизацію при запуску Skype, а також автоматичний запуск програми при включенні комп'ютера, що дуже зручно, якщо ви збираєтеся користуватися даною програмою щодня.

При найпершому запуску Skype програма запропонує вам завантажити в профіль фотографію або зробити її за допомогою веб-камери. У спеціальному вікні можна буде перевірити роботу камери та мікрофону, а також додати друзів із соціальних мереж. Для того щоб це вікно не вискакувало всякий раз при запуску, потрібно поставити галочку навпроти напису «Не показувати це повідомлення у майбутньому».

Загалом, настройка додатка гранично проста і інтуїтивно зрозуміла, тому ніяких складнощів з подальшою роботою виникнути не повинно. Програма є кросплатформенною і прекрасно працює під Linux, Windows, Mac, а також під Android і Symbian. Також читайте статтю Як встановити шрифт у Windows.

Як ви помітили, встановити Скайп достатньо легко, для цього необхідно лише мати комп'ютер з доступом в інтернет. Потрібно відзначити, що реєстрація та сама програма абсолютно безкоштовні. Платними в Skype є дзвінки на стаціонарні та мобільні телефони, відправлення SMS-повідомлень та створення відеоконференцій, в яких беруть участь від трьох чоловік. Єдине, що не входить у функції даної програми як засобу зв'язку, - це виклик екстреної допомоги, тобто Skype не є заміною звичайних телефонів. Більш детальну інформацію про функції програми, цінах та технічної підтримки можна знайти на її офіційному сайті.

Вконтакте
Pinterest