Як встановити веб-камеру

admin Різні статті
Як встановити web-камеруВеб-камери дозволяють людям бачити один одного навіть у тому випадку, коли вони знаходяться на великій відстані один від одного. Все більше користувачів комп'ютера хоче скористатися можливістю поспілкуватися з людьми таким чином. Однак для початку треба вирішити всі технічні питання. Як встановити веб-камеру?

Як підключити веб-камеру до комп'ютера

Веб-камеру використовують для зйомки відео і передачі його по мережі Інтернет. Вона дозволяє дивитися на свого співрозмовника в режимі реального часу. Щоб отримати шанс такого зв'язку, потрібно всього лише придбати пристрій. Сьогодні магазини пропонують великий вибір гаджетів, тому з цим проблеми виникнути не повинні. А от підключення веб-камери до комп'ютера вимагає деяких знань.

Якщо говорити про встановлення веб-камери, то існують два способи її кріплення. Перший - це на самому моніторі за допомогою спеціальних захватів, які можна закріпити тільки на РК-монітори, а другий - поставити веб-камеру, оснащену ніжкою і платформою, на стіл. Виберіть, який з них підійде вам краще. Що стосується підключення та налаштування веб-камери, то принцип буде один для гаджетів різних виробників.

Зазвичано веб-камери підключаються за допомогою шнура USB, який йде з ними в комплекті. Досить вставити його в порожній роз'єм. Це можна робити як при вимкненому, так і при включеному комп'ютері. У системному блоці роз'єм USB знаходиться на передній і задній панелі, а у випадку з ноутбуком і нетбуком - ззаду, спереду або збоку. Деякі камери оснащені ще і шнуром живлення, вимагаючи підключення безпосередньо в електричну мережу.

Як встановити веб-камеру

Коли ви підключите камеру, операційна система виявить новий пристрій. Вона може полегшити завдання і запропонує встановити драйвера для веб-камери зі своєї бази. У такому випадку треба всього лише погодитися із запропонованим варіантом і почекати закінчення операції. Однак нерідко доводиться проробляти всю роботу вручну.

У такому випадку доведеться скористатися установочним диском, який повинен надаватися виробником і йти в комплекті з гаджетом. Цей диск треба вставити в дисковод, після чого можна буде побачити вікно - майстер установки. Бажано нічого не змінювати в запропонованих налаштуваннях, оскільки програма сама визначає найкращий шлях для встановлення своїх компонентів. Натисніть Продовжити і закінчите процедуру. Якщо веб-камера ще не була підключена до комп'ютера, то програма попросить виправити це. Про готовність гаджета до роботи сповістить повідомлення Установка успішно завершена. У деяких випадках потрібно перезавантажити комп'ютер після установки драйвера, щоб усі зміни вступили в силу. Якщо комп'ютер не запропонував такий крок, значить, в ньому немає необхідності.

Як підключити веб-камеру до комп'ютера

Рідше бувають випадки, коли інсталяційного диска в комплекті немає або його зіпсували/втратили. Тоді слід відвідати сайт виробника, де можна знайти список його продукції і знайти до неї всі додаткові дані (від інструкції користувача до драйвера). Якщо ви не змогли цього зробити, існує ще один спосіб установки.

Іноді драйвера можна знайти за ідентифікаційним номером пристрою. Як його дызнатися? Зайдіть в Диспетчер пристроїв (Мій комп'ютерВластивостіОбладнанняДиспетчер пристроїв) і знайдіть у списку вашу веб-камеру. Вона повинна перебувати в розділі Контролери USB або Звукові, відео та ігрові пристрої. Треба натиснути по її назві правою кнопкою миші і вибрати пункт меню Властивості. У вкладці Відомості слід вибрати ID обладнання. Перший рядок і буде ідентифікаційним номером.

Після установки веб-камери треба налаштувати її для коректної роботи. Це можна зробити в додатку, який встановився разом з драйвером. Зазвичай він дозволяє змінювати параметри камери (наприклад, яскравість, якість зображення). Можуть допомогти і спеціальні програми, які дозволяють вибрати відповідні налаштування для веб-камери. Також не можна забувати, що відео-чати теж мають своїми настройками.

Вконтакте
Pinterest