Як встановити VirtualBox

admin Різні статті

Як встановити VirtualBoxПрограма VirtualBox потрібна для створення так званої віртуальної машини на комп'ютері для установки і роботи з конкретною операційною системою. У цій статті ми розповімо, як встановити VirtualBox.

Варто відзначити, що дана програма сьогодні користується великою популярністю. За допомогою програми VirtualBox можна встановлювати операційні системи Linux, Microsoft Windows, Mac OS X, FreeBSD, Solaris, DOS і багато інших. Необхідність встановити іншу операційну систему найчастіше виникає через системні вимоги програмного забезпечення, яке, наприклад, не може працювати під Windows 7, але чудово функціонує під Windows XP.

Як встановити VirtualBox

Для того щоб встановити VirtualBox, перш за все необхідно завантажити дистрибутив з офіційного сайту програми. Додаток поширюється абсолютно безкоштовно, тому труднощів з пошуком і завантаженням дистрибутива виникнути не повинно.

Як встановити безкоштовний антивірус

Після скачування запустіть програму-інсталятор. Інсталяція додатка VirtualBox не являє собою нічого складного. Під час процедури установки вам будуть запропоновані декілька компонентів для інсталяції, серед яких драйвера для підтримки USB-пристроїв, захоплення фізичного мережевого адаптера, створення мережевих підключень і так далі. Крім того, є можливість встановити підтримку VirtualBox API, що дасть можливість створювати скрипти на мові Python.

Після процедури установки запуститься так званий менеджер - головне вікно програми VirtualBox, в якому є можливість створювати, запускати і керувати віртуальними машинами.

Тепер слід більш докладно розглянути настройку програми, так як тут є ряд нюансів, які обов'язково потрібно врахувати. Спочатку увійдіть у меню «Файл» і виберіть пункт «Настройки». Потім перейдіть у вкладку «Загальні». Знайдіть випадаючий список «Папка для машин» і виберіть пункт «Інший ...». Тепер вкажіть папку, в якій будуть розміщуватися створені вами віртуальні машини.

Далі перейдіть на вкладку «Введення». Тут необхідно зробити вибір хост-клавіші, при натисканні на яку буде відбуватися перемикання клавіатури хостового комп'ютера на віртуальну машину. За замовчуванням це права клавіша Ctrl. Крім того, в цій вкладці можна поставити галочку біля опції «автозахват клавіатури», що дозволить автоматично перенаправляти введення при запуску віртуальної машини.

Для того щоб створити віртуальну машину, натисніть на кнопку «Створити», розташовану на головній панелі інструментів програми. На екрані з'явиться діалогове вікно майстра створення нової віртуальної машини. Спочатку потрібно вказати ім'я машини, а також вибрати тип створюваної системи. Далі потрібно буде визначити розмір виділіленої оперативної пам'яті для віртуальної машини.

Ще для установки операційної системи знадобиться віртуальний жорсткий диск. Тому в наступному діалоговому вікні необхідно натиснути «Створити новий ...». Тут слід вибрати пункт «Динамічно розширюваний образ». Це необхідно для того, щоб розмір жорсткого диска залежав від кількості інформації на ньому.

Як встановити плеєр на комп'ютер

Наступний крок являє собою вибір папки для зберігання даних на віртуальній машині. На останньому діалоговому вікні потрібно натиснути «Фініш». Після чого на екрані відобразиться вся інформація про створену віртуальну машину, яку можна запустити і перейти до установки операційної системи.

Як ви змогли переконатися, встановити VirtualBox і створити віртуальну машину досить просто. Тепер ви можете одночасно працювати з декількома операційними системами на одному комп'ютері.

Вконтакте
Pinterest