Як вставити SIM-карту в iPhone?

admin Різні статті

Як вставити SIM-карту в iPhone? Будь-яка експлуатація мобільного телефону починається з установки SIM-карти. У багатьох моделях стільникових пристроїв, встановлюючи карту з номером необхідно зняти задню кришку і вийняти акумуляторну батарею. Вставити сім-карту в iPhone таким чином не вийде. Розробники Apple iPhone підійшли до заміни карти в айфоні трохи інакше.

Вставляємо SIM-карту в iPhone

У верхній частині яблукофона вони відвели спеціальний роз'єм, в який вставляється лоток з сім-картою, при цьому не потрібно виконувати частковий розбір телефону. Для того щоб вийняти лоток використовуйте спеціальний інструмент, якщо інструменту немає, можна скористатися канцелярською скріпкою. Не використовуйте голку, вона може пошкодити фіксуючий пристрій телефону. Вставте сім-карту в лоток, а лоток в iPhone як показано на малюнку:

Вставляємо SIM-карту в iPhone

Спосіб установки сім-карти розглянутий вище передбачений для перших трьох моделей айфон (iPhone, iPhone 3G і iPhone 3Gs), установка SIM-карти в iPhone 4 трохи відрізняється: По-перше - роз'єм з лотком перенесений з верхньої частини в праву бокову.

Вставити SIM-карту в iPhone 4

 

По-друге - у зв'язку з тим, що айфон четвертого покоління працює тільки з micro-SIM, стандартну сім-карту вкласти в iPhone 4 не вийде, для цього необхідно обрізати свою картку вручну або придбати комплект для обрізки, що перетворює Вашу SIM в micro-SIM:

Як вставити SIM-карту в iPhone?

Після розміщення карти з лотком в роз'єм iPhone в лівому верхньому кутку екрана повинен з'явитися рівень сигналу і назва використовуваного оператора стільникового зв'язку, якщо все в нормі, значить iPhone готовий до роботи. Якщо сигнал не з'являється, то можна спробувати покопатися в «Налаштуваннях» («Оператор» - поставте маркер на «Автоматично»).

Якщо телефон, після установки картки, не дзвонить, рівень сигналу і оператор не з'являються, то можливо Ваш iPhone залочений під оператора. Ось тут і починаються танці з бубном! Ну а якщо все нормально і sim-карта нормально працює, то можна скопіювати контакти sim в iPhone.

Ось і все, про те як вставити SIM-карту в iPhone.

Вконтакте
Pinterest