Як з фотографій зробити кліп з музикою

admin Різні статті

Як з фотографій зробити кліп з музикоюФотографії зберігають цінні спогади на довгі роки: так приємно буває зібратися з рідними або з друзями за переглядом фотоальбомів. Останнім часом звичайні фотографії поступилися місцем цифровим, а замість фотоальбомів ми воліємо переглядати красиві кліпи з фотографій, супроводжувані музикою. Про те, як з фотографій зробити кліп з музикою, розповість ця стаття.

Як з фотографій зробити кліп з музикою

Створення кліпів (слайд-шоу) з фотографій - це прекрасний спосіб організації власних фото, адже такі кліпи можна створювати з тематичних добірок знімків, наприклад, з поїздки на море, романтичного побачення і т. д. Якщо до красивого слайд-шоу з фотографій додати ще й музичний супровід, то отриманий кліп може стати чудовим подарунком для близької людини.

Для створення кліпу з фотографій потрібне спеціальне програмне забезпечення. Це можуть бути як вбудовані програми операційної системи, так і окремо встановлювані. Сьогодні існує просто величезна кількість програм, призначених спеціально для створення кліпів з фотографій. Серед цих програм зустрічаються як платні, так і безкоштовні. Можливості у кожної програми різні, і кожен вибирає собі за смаком ту, яка найбільш задовольняє його запитам.

Популярні програми для створення кліпів з фотографій

Windows Movie Maker - це програма для створення відеороликів і кліпів з фотографій, яка раніше поставлялася разом з операційною системою Windows. У цій програмі можна за своїм бажанням настроювати ефекти, що супроводжують зміну фотографій, додавати до кліпу музичний супровід, написи і титри, а також застосовувати до фотографій різні декоративні ефекти. Результат роботи над кліпом може бути записаний у вигляді файлу mp4, відправлений по електронній пошті, а також записаний на диск.

Windows Movie Maker доступний для таких версій ОС Windows як Windows XP, Windows XP Media Center Edition і Windows Vista. Для пізніших версій в якості альтернативи звичного Windows Movie Maker пропонується Кіностудія Windows. Цю програму можна безкоштовно завантажити з сайту Microsoft у складі пакету Windows Live.

Photo Story - безкоштовна програма від Microsoft. Щоб з фотографій зробити кліп у цій програмі, можна завантажити в неї до 200 різних фото, додати музичний файл, вибрати відповідні ефекти. Ця програма офіційно не підтримується на Windows Vista і Windows 7, але її все ж можна встановити на ці ОС, причому як для 32 - та й для 64-бітних версій.

ProShow Producer від Photodex - одна з популярних платних програм для створення кліпів з фотографій. Можливості цієї програми дуже широкі. За допомогою цієї програми кліп із фотографій можна прикрасити складними ефектами, адже в ProShow Producer підтримується робота з різними слоями зображень, а також застосовується дуже гнучке управління часом демонстрації кожної фотографії. У програмі є велика кількість вбудованих ефектів зміни фотографій, шрифтових ефектів.

ФотоШОУ - платна російськомовна програма для зручного створення музичних слайд-шоу з фотографій. На вибір пропонується 3 версії програми: базова, стандартна і преміум. Преміум-версія коштує дорожче, але її функціонал найбільш широкий. Примітно, що результат роботи можна зберегти як для публікації в інтернеті або перегляду на мобільних пристроях, так і для перегляду в якості HD на великих екранах.

Яка б програма не була обрана, з фотографій зробити кліп з музикою краще зможе сама людина, а не бездушна машина. І все ж у більшості програм для створення слайд-шоу підтримуються автоматизовані режими роботи, за допомогою яких всього в кілька кліків мишею можна робити повноцінні кліпи з фотографій. У таких випадках зазвичай ефекти підбираються випадково, достатньо лише вибрати потрібні фото і бажаний музичний файл.

Гарний кліп із фотографій - це прекрасна пам'ять про дорогі серцю миті життя. Фото зі святкування дня народження, корпоратива, весілля будуть особливо добре виглядати саме в такому вигляді. Не бійтеся реалізувати свій творчий потенціал в такому цікавому і захоплюючому хобі.

Вконтакте
Pinterest