Як захистити свій комп'ютер від вірусів

admin Різні статті

Як захистити комп'ютер від вірусівЯк захистити свій комп'ютер. Абсолютно кожен користувач задається питанням, як захистити комп'ютер від вірусів або від оволодіння інформацією іншими особами. У цій статті ми розповімо про встановлення різного програмного забезпечення з захисними функціями, а також про важливість встановлення пароля.

Як захистити свій комп'ютер від вірусів

Щоб захистити комп'ютер від вірусів, які найчастіше потрапляють на машину при перегляді сумнівних веб-ресурсів, необхідно встановити програмне забезпечення з функцією так званої «стінки». Принцип роботи таких програм полягає у відстеженні змісту вхідних і вихідних пакетів по час користування інтернетом або локальною мережею. Такі додатки називають «брандмауерами» або «файрволами», серед яких можна виділити AGAVA Firewall і Comodo Firewall. Вони є безкоштовними, і дистрибутиви цих програм можна легко знайти у всесвітній павутині.

Останнім часом популярністю користується програма Comodo Firewall, так як вона прекрасно справляється із захистом від інтернет-атак і переповнення буферу. У той же час вона не вимоглива і не сильно навантажує систему. Програма не є кросплатформною і працює тільки під операційною системою Windows версій XP, 7 і Vista.

Також, щоб захистити комп'ютер, обов'язково потрібно встановити на нього антивірус. Сьогодні існує величезна безліч подібного програмного забезпечення. Серед безкоштовних додатків особливої ​​уваги заслуговує антивірус Avast, яким, як стверджує офіційний сайт програми, користується більше 161 мільйона користувачів. Існує також версія цього антивіруса для Android-пристроїв, що говорить про його широку функціональність.

Що ж стосується платних антивірусів, то великою популярністю серед користувачів країн СНД користуються: Антивірус Касперський, NOD32, Dr.Web і багато інших. Пам'ятайте, що яким би антивірусним програмним забезпеченням ви не користувалися, знадобиться регулярно проводити оновлення його бази. Всі сучасні антивіруси мають вбудовану функцію автоматичного оновлення своїх баз через інтернет.

Якщо вирішите встановити платну програму, рекомендуємо як слід ознайомитися з інформацією про кожного антивірусі: про ефективність роботи, а також про те, як робота таких додатків позначається на функціонуванні комп'ютера в цілому. З'ясуйте, як часто оновлюються вірусні бази цих програм. В іншому випадку ви ризикуєте даремно витратити гроші.

Варто розповісти про платний антивірус Symantec, в який вже вбудована функція «стінки» для захисту комп'ютера за допомогою фільтрації мережевих пакетів. Таким чином досить встановити на комп'ютер встановити лише одну програму, що виконує дві функції.

Як встановити Skype

Для того щоб захистити свій комп'ютер, також слід встановлювати тільки ті програми, які завантажені з надійних джерел, а не з сумнівних сайтів.

Окремо варто поговорити про встановлення пароля на комп'ютер, так як він убезпечить машину від використання її іншими особами, які можуть заподіяти шкоду. Пароль бажано придумати складніше, для цього рекомендується використовувати чергування букв як верхнього, так і нижнього регістра, крім того, можна використовувати цифри. У такому випадку робота програм, що підбирають пароль, значно ускладниться.

Наостанок варто сказати, що захистити комп'ютер досить просто. Головне - відразу ж після установки операційної системи подбати про інсталяції спеціального програмного забезпечення і придумати надійний пароль для входу в систему.

Вконтакте
Pinterest