Як записати музику на комп'ютер

admin Різні статті

Як записати музикуБагато хто задається питанням, як записати музику на комп'ютер. Особливо це цікаво тим, хто грає на якомусь музичному інструменті і пише музику. У таких людей рано чи пізно виникає бажання послухати свої твори з боку або навіть викласти власні записи в соціальні мережі, щоб їх могли оцінити друзі, а також сторонні люди.

Програми для запису музики на комп'ютер

В операційній системі Windows, є вбудована програма для запису звуку, з її допомогою можна записувати аудіоролики тривалістю не більше однієї хвилини, однак ця програма практично не має ніяких налаштувань. Тому цей варіант потрібно відкласти відразу ж.

Також варто відзначити програму Sony Sound Forge. Програма платна і досить застаріла (остання версія вийшла в листопаді 2010 року), однак нею досі користуються на деяких радіостанціях для запису передач. Можливостей у програми Sound Forge досить багато. З її допомогою можна нарізати і монтувати аудіодоріжки, також у програму вбудовано велику кількість різних ефектів, наприклад, цифрова затримка, функція придушення шуму, реверберація і багато інших.

Як записати музику на комп'ютер

Більш великими програмними пакетами, завдяки яким можна записати музику на комп'ютер, є Nuendo і Cubase, створені компанією Steinberg. Nuendo є професійною програмою для нелінійного звукового монтажу, яка здатна працювати з самими різними аудіоформатами. У свою чергу, програма Cubase спочатку створювалася для роботи з MIDI-файлами і аудіофайлами, а також для запису аудіо у форматах CD і DVD. З часом в програмі з'явилася можливість записувати і монтувати звукові доріжки. Однак обидві програми від Steinberg є платними.

Як записати музику на комп'ютер

З вільного програмного забезпечення перше, що можна порекомендувати, - Audacity. Програма чудово працює під Windows, Mac OS X і Unix-подібними системами. По можливостях вона зовсім не поступається платним програмам. За допомогою аудіоредактора Audacity можна проводити запис з лінійного входу, мікрофона та інших джерел. Також є можливість прослуховування всіх записаних доріжок одночасно. При наявності багатоканальної звукової карти можна проводити запис з 16 джерел одночасно. Крім того, в програмі простий і зручний інтерфейс, на якому розташовані всі необхідні індикатори та регулятори параметрів.

Як перенести фото з фотоапарата в комп'ютер

Що стосується драйверів, то для можливості запису звуку за допомогою спеціальних програм був розроблений ASIO4ALL - звуковий драйвер, який розповсюджується абсолютно безкоштовно.

Апаратна частина для запису музики

Наостанок потрібно трохи розповісти про апаратну частину. Щоб записати музику на комп'ютер, знадобиться звукова карта. Звичайно можна обійтися інтегрованою, але якість запису буде залишати бажати кращого. Варто відзначити, що компанія Line6 займається виробництвом зовнішніх портативних звукових карт, призначених для підключення в USB-роз'єм. Такі пристрої користуються великою популярністю у музикантів, так як вони чудово сприяють запису чернеток для пісень. Якщо ви збираєтеся записувати електрогітару, варто враховувати, що сучасні цифрові гітарні процесори також можна підключати до комп'ютера через USB-роз'єм і використовувати їх в якості звукових карт.

Крім того, не забудьте придбати якісні шнури, так як в процесі запису вони відіграють важливу роль. Постарайтеся використовувати якомога менше перехідників, так як вони створюють зайвий опір, в результаті якого виникають істотні затримки сигналу, що негативно позначається на записах.

Вконтакте
Pinterest