Як записати свій голос на комп'ютер?

admin Різні статті

Як записати свій голос на комп'ютер?Як записати свій голос на комп'ютер? Ще зовсім недавно для запису свого голосу використовували касетні магнітофони. Тепер на зміну їм прийшли персональні комп'ютери, використовуючи які можна легко записати свій голос, щоб згодом накласти його на мінусовку, додати до відеозапису чи просто прослухати як він звучить з боку. Також як і у випадку з магнітофоном не варто лякатися незвичайного звучання свого голосу, так як вбудовані в комп'ютери мікрофони, як правило, мають невисоку якість і не забезпечують належного рівня звуку.

Як записати свій голос на комп'ютері в Windows 7

Операційна система Windows 7 містить вбудований простий інструмент під назвою «Звукозапис». Розглянемо як з його допомогою можна записати свій голос на комп'ютер.

Як знайти людину в інтернеті

Натисніть кнопку «Пуск», розкрийте список "Усі програми", перейдіть в папку "Стандартні" і запустіть програму «Звукозапис». Програма має найпростіший інтерфейс. Щоб почати запис натисніть кнопку з червоним кружком і назвою «Почати запис».

Як записати свій голос на комп'ютер?

Щоб зупинити запис натисніть кнопку «Зупинити запис». Вам буде запропоновано зберегти записаний звук у форматі Windows Media Audio (. Wma). Призначте ім'я звуковому файлу, виберіть пункт для збереження та натисніть кнопку "Зберегти". Після збереження файлу його можна буде прослухати за допомогою Windows Media Player.

Якщо звук на записався, але ви точно впевнені в тому, що мікрофон встановлений у вашому комп'ютері або ноутбуці, то спробуйте провести його налаштування.

Натисніть кнопку «Пуск» і в списку виберіть пункт "Панель управління". В панелі керування перейдіть до розділу «Обладнання та звук», в якому натисніть на посилання «Управління звуковими пристроями».

Як записати свій голос на комп'ютері в Windows 7

У вікні, налаштування звуку перейдіть на вкладку "Запис" і перевірте щоб був призначений використовуваним за замовчуванням потрібний мікрофон - вбудований або зовнішній.

Як записати свій голос на комп'ютері в Windows 7

Клацніть по вибраному мікрофону правою кнопкою миші і виберіть в меню пункт "Властивості". Перейшовши на вкладку "Рівні» можна налаштувати чутливість і посилення мікрофону.

Як записати свій голос на комп'ютері в Windows 7

На вкладці «Прослухати», встановивши галочку на пункті «Прослухати з даного пристрою» і натиснувши кнопку «Застосувати» можна перевірити мікрофон в роботі. Після перевірки не забудьте зняти дану позначку, інакше мікрофон буде у вас постійно включеним.

Як підключити ноутбук до ноутбука?

Як записати свій голос на комп'ютері в Windows 7

Якщо вам потрібні більш просунуті засоби для створення звукових записів з мікрофону, то рекомендуємо звернути увагу на програми Adobe Audition і Audacity.

Вконтакте
Pinterest