Як записати відео з монітора

admin Різні статті

Як записати відео з монітораДуже часто для демонстрації процесу виконання якої-небудь програми або ж ходу комп'ютерної гри користувачам ПК зручно записувати з екрану монітора спеціальний відеоролик. Для цієї мети існує безліч різноманітних додатків, кожне з яких має свої особливості та нюанси застосування. Про те, як можна зробити запис відео з монітора, піде мова далі.

Як записати відео з монітора комп'ютера

Запис відео з екрану дозволяє створювати ролики, що наочно показувати глядачам, що і як відбувається під час роботи тієї чи іншої програми або ж гри. Найбільш часто записується відео з монітора для так званих скрінкастів - своєрідних відеоінструкцій, призначених для користувачів ПК. Також відео з екрану записувати люблять шанувальники різноманітних комп'ютерних ігор - для демонстрації проходження особливо складних рівнів або отримання якихось ігрових бонусів.

Записувати відео з екрану монітора в даний час можна за допомогою ряду як платних, так і безкоштовних програм. Зазвичай такі програми дозволяють створювати відеоролики у найпоширеніших відеоформатах, записуючи при цьому або повністю всі події, що відбуваються на екрані, або ж тільки події, що стосуються лише до певної частини екрана.

Для прикладу розглянемо кілька популярних безкоштовних програм для захоплення відео з монітора.

Популярні безкоштовні програми для запису відео з монітора

CamStudio

Програма CamStudio визнана однією з кращих безкоштовних програм для захоплення екранного відео. Її функціонал дозволяє записувати не тільки відео з монітора, але також і звук, дозволяє управляти частотою кадрів при записі, редагувати область запису і т. д.

Збереження записаного з екрану відео в програмі CamStudio можливо тільки у форматі AVI. При необхідності можна також за допомогою вбудованого конвертера програми перетворити записане відео ще й у формат SWF.

Як записати відео з монітора

У програмі можна записувати відео з повного екрана (Full Screen), фіксованої його частини (Fixed Region) або ж вручну виділеної області (Region). Ауідосопровід можна записувати з мікрофона комп'ютера, з колонок або ж не записувати взагалі. Для оформлення записуваного відеоролика в Camstudio присутні текстові коментарі, виконані в різному дизайні.

Webinaria

Програма Webinaria дуже компактна і проста в обігу, саме тому вона досить популярна серед користувачів ПК. За допомогою Webinaria можна захоплювати відео з монітора, керуючи областю запису, швидкістю запису, а також записом аудіодоріжки. Записане в програмі відео зберегти можна у форматі AVI.

При необхідності в програмі Webinaria можна записувати відео не тільки з екрану комп'ютера, але також і з веб-камери. Це дуже зручно для тих випадків, коли потрібно створити комбінований ролик, який містить як кадри роботи на екрані, так і кадри роботи поза комп'ютера.

Free Screen to Video

Програма Free Screen to Video володіє інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і досить багатим функціоналом, що робить її дуже затребуваною. Запис відео з екрану в цій програмі можна досить гнучко налаштовувати, керуючи захопленням екрана (повний екран, виділене вікно або ж виділена область), курсором, захопленням аудіо (з мікрофону або загальну гучність), форматом запису відеоролика (AVI, FLV, SWF, WMV), а також швидкістю запису.

Вконтакте
Pinterest