Як заправити принтер Canon

admin Різні статті

Як заправити принтер CanonСтруменеві принтери, вироблені компанією Canon, можна по праву вважати найпоширенішими. Цьому сприяє можливість самостійно заправляти спустошені картриджі пристрою свіжими чорнилами. У цій статті ми розповімо, як заправити принтер Canon.

Як правило, після придбання принтера з часом доводиться купувати пляшечки з чорнилом різних кольорів. Справа в тому, що це допомагає істотно заощадити на друці фотографій та інших матеріалів.

Заправка принтерів Canon

Для того щоб заправити принтер Canon, знадобиться шприц і чорнило. Варто докладніше розглянути покупку чорнил. При їх виборі слід бути дуже уважними і зупинити свій вибір лише на тих чорнилах, які точно підходять до моделі вашого принтера. В іншому випадку існує ризик неправильної роботи пристрою, що призведе до некоректної роздруківки файлів.

Як друкувати на принтері

Спочатку слід включити комп'ютер, а лише потім включити принтер. Можливо, доведеться почекати кілька секунд, поки пристрій підготується до роботи. Після цього відкрийте кришку принтера і почекайте, поки виїде каретка, на якій розміщені друкуючі головки і встановлені картриджі з чорнилом. Обов'язково дочекайтеся, поки вона зупиниться.

Тільки після того як каретка виявиться в статичному положенні, можна витягати картриджі з гнізд. Для цього достатньо всього лише натиснути на спеціальну кнопку, розташовану на картриджі, і трохи потягнути його на себе.

Перед тим як заправити принтер Canon, необхідно як слід підготувати місце. Рекомендуємо постелити на стіл кілька великих газетних листів, щоб нічого не забруднити. Також не завадить наявність серветок. Багато хто віддає перевагу гумовим медичним рукавичкам, щоб уберегти руки від випадкового потрапляння чорнил, які досить важко відмиваються.

Що ж стосується шприца, то його обсяг особливої ​​ролі не грає. Головне - це наявність на ньому голки. Наповніть шприц потрібної фарбою. Якщо ваш принтер порівняно старий, направте голку в друкувальну голівку. Сильно вводити не варто, буде достатньо просто трохи притиснути голку. Тепер можна потроху вводити чорнило в картридж.

Картриджі більш нових моделей принтерів мають у своїй верхній частині спеціальний отвір, який, як правило, закрито наклейкою. Зірвіть її та вставте в отвір голку шприца. Голка пройде досить вільно, після чого введіть чорнило усередину. При такому способі заправки рекомендуємо підкласти під друкарську голівку кілька серветок, так як відкритий отвір сприяє потраплянню повітря в картридж. Повітря створює тиск, за рахунок якого чорнила будуть трохи протікати через головку.

Щоб заправити принтер Canon, картриджі якого не мають спеціального отвору, прохід для голки доведеться робити самостійно. Щоб зробити отвір, досить буде використовувати розпечену швейну голку. Після заправки картриджа обов'язково щільно заклейте отвір скотчем.

Далі вставте картридж назад у гніздо каретки і закрийте кришку принтера. Обов'язково надрукуйте яку-небудь сторінку, щоб перевірити, чи все правильно працює. Тільки після перевірки можна приступати до друку необхідних документів або фотографій.

Як підключити сканер

Як ви змогли переконатися, заправити принтер Canon досить просто. Все, що для цього необхідно, - купити чорнило в магазині товарів для комп'ютера, а шприц можна придбати в будь-якій аптеці. Те ж саме стосується гумових рукавичок.

Вконтакте
Pinterest