Як зареєструватися в App Store

admin Різні статті

Як зареєструватися в App StoreApp Store - це розділ онлайн супермаркету Itunes Store, офіційний магазин додатків компанії Apple, створений спеціально для власників «яблучних» гаджетів - iPhone, IPod Touch і IPad. Як зареєструватися в App Store?

Для використання App Store вам необхідний ідентифікатор Apple ID - універсальний ідентифікатор для використання в різних сервісах Apple. Якщо у вас його ще немає, вам потрібно буде його створити, використовуючи програму ITunes на вашому комп'ютері або гаджет, що працює на IOS. Це і буде реєстрацією на App Store.

Як зареєструватися в App Store через iTunes?

Для створення ідентифікатора Apple ID зайдіть в iTunes, знайдіть посилання ITunes магазин в лівій частині вікна програми і виберіть вашу країну. Для цього потрібно натиснути відповідний прапорець в правому нижньому кутку сторінки iTunes Store.

Щоб перейти в App Store, натисніть відповідне посилання на верхній навігаційній панелі. Тепер вам потрібно знайти і завантажити будь-яку безкоштовну програму. Для цього слід перейти в стовпець «Топ-чарти» (він знаходиться в правій частині вікна App Store). Прокрутіть вниз, поки не відобразиться список «Безкоштовні програми». Слід вибрати будь-який додаток, натиснувши його, а потім натиснути посилання «Безкоштовна програма» під іконкою додатка.

З'явиться спливаюче вікно, в якому потрібно натиснути «Створити Apple ID». Повинен з'явитися екран «Ласкаво просимо в iTunes Store», де слід натиснути кнопку «Продовжити». Відкриється вікно з текстом умов і положень обслуговування в магазині iTunes Store. Вам потрібно встановити прапорець, який показує, що ви ознайомилися і прийняли їх, і натиснути кнопку «Продовжити».

Як встановити Firefox

Далі у вікні реєстрації вам потрібно буде ввести вашу електронну адресу, придумати пароль, таємне запитання і відповідь на нього, а також дату народження. При бажанні можете ввести також аварійний адресу електронної пошти. Ввівши всю необхідну інформацію, слід натиснути кнопку «Продовжити».

Вам буде запропоновано вибрати спосіб платежу, виберіть «Ні». Далі потрібно ввести у відповідні поля своє ім'я та адресу. У вікні підтвердження облікового запису натисніть «Готово».

Потім перевірте електронну поштову скриньку, яку ви вказали при реєстрації. Вам повинен прийти лист з підтвердженням з iTunes Store. Відкривши повідомлення, перейдіть за посиланням, що міститься в ньому, для активації облікового запису.

Коли ви перейдете по посиланню на веб-сайт, перед вам повинно буде з'явитися запрошення залогінитися, використовуючи ім'я та пароль облікового запису. Коли ви ввійдете, ви побачите, що ваша електронна адреса пов'язана з ідентифікатором Apple ID.

Натисніть кнопку «Повернутися в магазин». Відкриється екран з написом «Вітаємо!». Щоб перейти на головну сторінку App Store, натисніть «Почати покупки».

Як зареєструватися в App Store на iPhone, iPad або iPod Touch?

Процедура реєстрації з одного з «яблучних» гаджетів на IOS дуже схожа на реєстрацію через iTunes, незначні відмінності обумовлені мобільним інтерфейсом гаджетів. Перелічимо основні кроки процесу реєстрації в App Store.

Спочатку вам потрібно відкрити App Store на вашому пристрої, знайти в App Store будь-яку безкоштовну програму, натиснути напис «Безкоштовно», потім - «Встановити додаток». У вікні входу кликніть «Створити новий Apple ID».

Вибравши зі списку свою країну, натисніть «Готово». Потім прочитайте умови та положення обслуговування в магазині iTunes і натисніть «Приймаю» (ця кнопка розташована внизу сторінки) для продовження.

Далі - все як при реєстрації через iTunes: потрібно ввести адресу електронної пошти, таємне запитання і відповідь, пароль, дату народження, аварійну адресу електронної пошти (за бажанням). Натиснувши «Далі», виберіть в якості способу оплати «Ні».

Потім слід заповнити необхідні поля (зокрема, номер телефону та поштову адресу) і натиснути кнопку «Далі». Відкриється вікно перевірки облікового запису. Натисніть «Готово», зайдіть в вказаний при реєстрації поштову скриньку і перейдіть за посиланням, що міститься в листі з підтвердженням від iTunes Store.

Натиснувши на посилання, ви будете перенаправлені на сайт магазину App Store. Введіть у відповідні поля свій Apple ID і пароль. Натисніть «Увійти», повинне з'явитися вікно з вдячністю.

Вконтакте
Pinterest