Як зареєструватися в iTunes без кредитної картки?

admin Різні статті

Як зареєструватися в iTunes без кредитної картки?Як зареєструватися в iTunes? Кожному власнику телефонів iPhone або планшетних комп'ютерів iPad відомо, що управління цими гаджетами, а також установка на них різних додатків і ігор ведеться через спеціальну програму під назвою iTunes, яка існує як у версії під Mac OS X, так і для операційних систем сімейства Windows. Але, мало встановити дану програму на комп'ютер. Потрібно також мати зареєстрований обліковий запис в iTunes Store (AppStore) - спеціальному електронному магазині через який і здійснюється скачування і установка програм.

Як зареєструватися в iTunes без кредитної картки?

Ось на цьому кроці багатьох новоспечених власників продукції від компанії Apple очікує один неприємний сюрприз. Так як в iTunes Store разом з великою кількістю безкоштовних додатків пропонується також безліч платних програм, то при реєстрації нового аккаунта буде обов'язково запрошена платіжна інформація.

Звичайно, кредитні карти є не всіх. А ті, хто ними володіють, можливо не збираються нічого купувати в iTunes і, відповідно, не хочуть вказувати дані про свою кредитку. Зазначені причини пояснюють те, що багато хто задається питанням як зареєструватися в iTunes без кредитної карти.

Як видалити iTunes?

На щастя, така можливість існує. Хтось про неї не знає, а хтось постійно забуває. Тому, для тих і інших було прийнято рішення підготувати статтю в формі інструкції про реєстрацію в iTunes без кредитної карти.

Реєстрація в iTunes Store без кредитної карти

Для реєстрації в iTunes Store ви повинні володіти особистою електронною адресою і встановленою на комп'ютері програмою iTunes. Процес реєстрації буде складатися з наступних кроків.

Запустіть iTunes на комп'ютері та в лівому верхньому кутку вікна, що відкрилося натисніть на кнопку iTunes Store. Натисніть на посилання App Store. Після того, як запуститься магазин додатків App Store виберіть в ньому будь безкоштовний додаток і відкрийте його, клікнувши на його іконці.

У вікні програми натисніть кнопку «Безкоштовно». Перші три пункти є дуже важливими і саме вони дають можливість зареєструватися в iTunes без кредитної карти.

Після натискання кнопки повинно відкритися вікно, що пропонує вести реєстраційні дані для входу в App Store або зареєструвати новий акаунт. Нам, звичайно ж, потрібна нова реєстрація. Тому, натискаємо кнопку «Створити Apple ID».

Як зареєструватися в iTunes без кредитної картки?

З'явиться вікно, яке повідомить про те, що за допомогою «Apple ID» можна завантажувати найновішу музику, фільми і багато іншого. Для того, щоб розпочати створення «Apple ID» натисніть кнопку «Продовжити».

Ознайомтеся з положеннями, умовами та політикою конфіденційності компанії Apple в частині використання AppStore. Встановіть прапорець перед пунктом «Я ознайомився з даними умовами і додатками і приймаю їх» і натисніть кнопку «Прийняти».

У реєстраційній формі, що з'явилася заповніть всі необхідні поля: e-mail, пароль, виберіть три контрольних питання безпеки і введіть відповіді на них, дату народження. Після цього натисніть кнопку «Продовжити».

Наступне вікно, що з'явилося запропонує вам вибрати спосіб оплати. Якщо в попередніх кроках все зроблено вірно, то за замовчуванням буде вибрано пункт «Немає». Тому, залишається тільки заповнити необхідні дані в даній формі: прізвище, ім'я, адресу проживання, поштовий індекс, місто, номер телефону і натиснути кнопку «Створити Apple ID».

Як зареєструватися в iTunes без кредитної картки?

Якщо всі поля в попередньому кроці були заповнені правильно, то після натискання кнопки відкриється вікно, в якому буде сказано, що на e-mail відправлено лист з кодом підтвердження для завершення реєстрації.

Зайдіть в свою поштову скриньку з використанням логіна і пароля. Відкрийте отримане від Apple лист і натисніть у ньому посилання «Підтвердити зараз». Після успішного підтвердження буде запропоновано увійти в AppStore зі своїми реєстраційними даними.

Як зареєструватися в iTunes без кредитної картки?

У майбутньому, якщо ви обзаведетеся кредитною картою і захочете придбати платні додатки, то завжди можна змінити платіжну інформацію та «прив'язати» пластикову картку до свого аккаунту.

Як встановити iTunes?

В інтернеті можна також зустріти рекомендації використання для реєстрації в iTunes без кредитної картки американських, або ще якихось інших іноземних даних. Так краще не робити, так як після реєстрації мову інтерфейсу iTunes автоматично зміниться на відповідну мову. Якщо це буде англійська, то це ще половина лиха. Але вибравши якусь іншу екзотичну країну, вам прийдется мінімально освоїти її мову, щоб успішно користуватися iTunes.

Вконтакте
Pinterest