Як зареєструватися в Однокласниках?

admin Різні статті

Як зареєструватися в Однокласниках?

Як зареєструватися в Однокласниках? Тим, хто пам'ятає розвиток соціальної мережі Однокласники.ру напевно відомо, що спочатку реєстрація в ній була безкоштовною. Потім, щоб відсікти спамерів та інших інтернет-шахраїв ввели плату за реєстрацію, але потім від неї відмовилися і замінили активацією акаунта за номером мобільного телефону. В даний час зареєструватися в Однокласниках може будь-який користувач мережі Інтернет, що володіє мобільним телефоном. Для цього достатньо виконати кілька простих кроків.

Як зареєструватися в Однокласниках?

Відкрийте головну сторінку офіційного сайту http://odnoklassniki.ru і натисніть на посилання «Реєстрація безкоштовна».

У формі реєстрації заповніть необхідні поля: ім'я, прізвище, дату народження, стать, країну та місто проживання. Це мінімально необхідна кількість інформації, за якою ваші однокласники і друзі зможуть вас знайти по пошуку в соціальній мережі. Придумайте безпечний пароль, керуючись підказками на сторінці і натисніть кнопку «Зареєструватися».

Як змінити пароль в Одноклассниках

Відразу після натискання кнопки ви потрапите на головну сторінку свого профілю, де зможете додати свої фотографії, заповнити особисту сторінку, вказавши на ній особисті дані, знайти своїх однокласників і друзів і почати з ними спілкуватися.

Не забудьте підтвердити адресу електронної пошти на Однокласниках. Для цього потрібно зайти в електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації і знайти там лист із сайту odnokalssniki.ru. Зайдіть в нього і перейдіть за посиланням, зазначеному в ньому для підтвердження адреси електронної пошти.

З'явиться вікно в якому буде сказано, що адреса електронної пошти успішно збережена у налаштуваннях профілю. Через кілька секунд дане вікно оновитися і ви потрапите на головну сторінку свого профілю.

Щоб почати користуватися всіма функціями соціальної мережі необхідно пройти безкоштовну активацію профілю з використанням номера мобільного телефону, так як без неї ви навіть не перегляньте сторіночки своїх друзів. Щоб викликати вікно, яке відповідає за активацію, введіть у форму пошуку ім'я та прізвище і кликніть по будь-якому з профілів (особистих сторінок) знайдених користувачів.

Замість відкриття сторінки перед вами повинно з'явитися вікно активації. Введіть у ньому номер свого стільникового телефону (десять останніх цифр) і натисніть кнопку «Відправити».

У оновленому вікні буде зазначено, що на ваш телефон з вказаним номер відправлено SMS-повідомлення з перевірочним кодом. Шестизначний код приходить протягом декількох хвилин (зазвичай швидше). Отримавши код, введіть його в дане вікно і натисніть кнопку «Активувати».

На підтвердження успішної активації з'явиться вікно з повідомлення «Ваш профіль успішно активований» і відкриється сторінка тієї людини, яку ви вибрали в пошуку.

Як видалити сторінку в Однокласниках

Таким чином, зареєструватися в однокласниках безкоштовно зараз не складає ніяких труднощів. Після швидкої процедури реєстрації та активації свого аккаунта з використанням номера стільникового телефону можна відразу ж приступати до спілкування з друзями.

Вконтакте
Pinterest