Як завантажувати програми

admin Різні статті

Як завантажувати програмиЯк відомо, самим зручним способом роздобути те чи інше програмне забезпечення є завантаження з інтернету, де знайти потрібний додаток можна досить легко. У цій статті ми розповімо, як завантажувати програми з всесвітньої павутини.

Як завантажувати програми

Перш за все знадобиться пошукова система. У рядку пошуку напишіть назву програми, яку ви хочете завантажити, а потім встановити на свій комп'ютер. Крім назви додатка можна ввести слово «скачати». Програми можуть розповсюджуватися як безкоштовно, так і платно. Як правило, інформація про це буде вказано на сайті додатка.

Наприклад, ви вирішили завантажити яку-небудь безкоштовну програму. Після того як потрапите на її офіційний сайт, знайдіть пункт меню «Завантажити» або «Download». Однак досить часто кнопка завантаження останньої версії програмного забезпечення може знаходитися на головній сторінці сайту.

Прослуховування мобільного телефону

Пам'ятайте, що безкоштовне завантаження платного програмного забезпечення - річ незаконна, за що доведеться нести відповідальність. Тому уважно стежте, що і звідки ви завантажуєте. Практично у всіх відомих платних програм є безкоштовні аналоги, що володіють тим же набором функцій. Віддаючи перевагу таким програмам, ви захистите себе від можливих проблем.

Щоб скачувати програми, знадобиться спеціальний додаток, яке ще називають менеджером завантажень. Яскравим прикладом такої програми є Download Master. Цей додаток поширюється абсолютно безкоштовно, крім того, з його допомогою можна не тільки скачувати програми, але і відео з соціальних мереж і відеосервісів. Перевага такого додатка перед стандартними завантажувачами в інтернет-браузерах полягає в можливості встановлювати пріоритет, якщо ви завантажуєте одночасно кілька файлів. Також варто підкреслити можливість відновлення процедури завантаження в разі збою в роботі мережі.

Завантажувати програми дуже часто доводиться з файлообмінників, найбільш популярними з яких є depositfiles.com, letitbit.net, turbobit.net та інші. Зазвичай такі сервіси дозволяють завантажувати файли безкоштовно, проте для цього доведеться переглянути рекламу і кілька разів відмовитися від пропозиції скачати файли платно з великою швидкістю.

Як вибрати пилосос

Файлообмінник letitbit.net пропонує скористатися своєю платною послугою завантаження 3-4 рази. Наберіться терпіння і просто натискайте на кнопки відмови, виберіть завантаження на низькій швидкості. Що ж стосується depositfiles.com, то даний сервіс запропонує купити аккаунт, завдяки якому з'явиться можливість викачувати файли дуже швидко. Виберіть безкоштовне завантаження, і приблизно через хвилину на екрані з'явиться кнопка «Завантажити файл».

Окремо варто розповісти про пірінгові мережі, відомих у народі як «торенти» (BitTorrent). Щоб стати учасником такої мережі, необхідно завантажити спеціальний клієнт, а також зареєструватися на спеціальному сайті (трекері). «Торренти» дають можливість викачувати і роздавати програми не тільки по одному файлу, але і цілими теками. Такі файлообмінні мережі користуються великою популярністю через велику швидкість завантаження, а також можливість знайти практично будь-яке програмне забезпечення. Пошук необхідних програм в таких мережах здійснюється на сайтах, де і належить зареєструватися.

Найбільш поширеним клієнтом для використання пірінгових мереж вважається uTorrent, що є кросплатформним додатком, здатним працювати під операційними системами Windows, Linux і Mac OS X.

Як ви змогли переконатися, скачувати програми з інтернету досить просто. Необхідно лише знати її назву і знайти її в інтернеті. Далі спеціалізовані програми виконають завантаження самостійно. Перед початком закачування не забудьте вказати папку, в якій буде збережена завантажувана програма.

Сподіваємося, наведені в цій статті поради допоможуть вам у завантаженні додатків.

Вконтакте
Pinterest