Як завести електронну пошту

admin Різні статті

Як завести електронну поштуНаявність електронної пошти зараз обов'язкова абсолютно для кожного користувача всесвітньої павутини. Без неї не можна зареєструватися на жодному сервісі, викачувати файли і обмінюватися інформацією з друзями та колегами. У цій статті ми розповімо, як завести електронну пошту.

Як завести електронну пошту

Сьогодні існує величезна безліч інтернет-сервісів, що надають послуги електронної пошти. Найбільш популярними серед них вважаються Gmail, Яндекс.Пошта та mail.ru. Принцип реєстрації на кожному з них практично однаковий, проте є деякі відмінності. Наприклад, щоб завести поштову скриньку на Gmail, необхідно обов'язково вказати номер свого мобільного телефону для отримання SMS-повідомлення з кодом підтвердження. У свою чергу, на mail.ru і Яндекс.Пошті вводити номер телефона не обов'язково, хоча така можливість є. На цих сервісах це робиться на випадок, якщо ви забудете пароль: на мобільний телефон буде відправлено повідомлення з кодом для того, щоб переконатися, що ви і є справжній власник ящика.

Як завести електронну пошту на Яндексі

Розглянемо приклад реєстрації електронної пошти на Яндексі. Ця процедура займе всього пару хвилин. Крім пошти ви зможете користуватися іншими сервісами компанії, наприклад, розміщувати фотографії, створити власний сайт і багато іншого.

Для того щоб завести поштову скриньку, потрібно зайти на сайт і натиснути на кнопку «Завести пошту». Далі слід ввести своє ім'я і прізвище, а також логін (латиницею), який буде необхідний для входу на сервіс. Він буде використовуватися в назві самої поштової скриньки. Після цього натискаємо кнопку «Далі».

Тепер необхідно придумати пароль. Він може містити від 6 до 20 символів, складатися як з рядкових, так і великих літер, а також мати цифри та знаки пунктуації.

Крім того, знадобиться ще вибрати контрольне запитання на випадок втрати пароля. Оберіть питання і запишіть відповідь, які точно не забудете. Поля «Інший e-mail» і «Мобільний телефон» не є обов'язковими для заповнення, тому їх можна залишити порожніми. Також слід ввести контрольні цифри, поставити галочку біля напису «Я приймаю умови угоди» і натиснути на кнопку «Зареєструвати».

Реєстрація завершена. Тепер на ваш новий ящик прийдуть листи від адміністрації Яндекса з поздоровленнями з успішною реєстрацією, а також з оглядом всіх основних сервісів сайту. Тепер ви можете використовувати свою електронну адресу для реєстрації в соціальних мережах і на інших інтернет-сайтах.

Також варто розповісти, що для користування електронною поштою необов'язково кожен раз заходити через браузер на сайт. Можна встановити на комп'ютер спеціальний додаток, яке ще називають поштовим клієнтом. Існує досить багато платного і безкоштовного програмного забезпечення такого типу. Все, що потрібно, - переконатися, чи підтримує ваш поштовий сервіс роботу з протоколами POP3, SMTP і IMAP. В якості прикладів таких програм можна назвати Outlook, The Bat, Mozilla Thunderbird, Gmail Notifier та багато інших.

Подібний додаток можна встановити і на мобільні пристрої. Завдяки ним ви зможете перевіряти пошту і відправляти повідомлення, навіть якщо ви перебуваєте за містом, далеко від комп'ютера.

Як ви змогли переконатися, завести електронну пошту дуже просто, і для цього не потрібні якісь спеціальні знання. Варто тільки відзначити, що це перше, що необхідно зробити при самому першому підключенні до всесвітньої павутини.

Вконтакте
Pinterest