Як зберегти фото з Instagram

admin Різні статті

Як зберегти фото з InstagramБезкоштовний додаток для обміну фотографіями Instagram стає все популярнішим. І, зрозуміло, у користувачів час від часу виникають питання, що стосуються роботи з цим додатком. Одне з найпоширеніших питань - як зберегти фото з Instagram.

Як зберегти фото зі свого аккаунта в Instagram

Якщо ви хочете зберігати фотографії, які робите і викладаєте в Instagram, можна скористатися кількома способами. Так, можна налаштувати програму таким чином, щоб фотографії з програми автоматично зберігалися в пам'ять вашого телефону або планшета.

Для цього зайдіть в додаток і натисніть іконку профілю (крайня праворуч). У верхньому лівому куті екрану натисніть іконку налаштувань, перегорніть налаштування до розділу Уподобання і включіть опцію Зберегти первісні фото. Зверніть увагу: вихідні фотографії будуть зберігатися в альбом камери, а відкадрувати і оброблені - в альбом  Instagram в папці з додатками. При необхідності можна буде перенести фотографії з телефону/планшета в комп'ютер.

Якщо вам потрібно зберегти вже зроблені фотографії, можна використовувати один з веб-сервісів експорту, наприклад, instaport.me. Залогінтесь на сайті, використовуючи дані вашого аккаунта Instagram, і виберіть необхідні опції. Так, можна завантажити всі фото, останні 10 фотографій, всі фото за певний період. Також можна завантажувати чужі фото, але не всі, а лише ті, які ви лайкнули, або фото, помічені певним хештегом. Функція завантаження відео працює в режимі бета-тестування.

Як зберегти фото зі свого аккаунта в Instagram

Після вибору налаштувань натисніть кнопку « Start Export ». Через кілька хвилин у третьому віконці з'явиться напис Your export is complete!  (Час очікування залежить від кількості фотографій). Клацніть по посиланню Download only, щоб почати завантаження zip-архіву з фотографіями. Збережіть архів на жорсткий диск, а по закінченні закачування розпакуйте. Якщо ви хочете зробити пожертвування на користь сервісу, замість посилання натискайте на кнопку Donate & Download.

Чужі фотографії зберегти трохи складніше, однак способи є. Найпростіше зробити це, використовуючи веб-інтерфейс Instagram, а не мобільну версію програми. У адресний рядок браузера на вашому комп'ютері введіть адресу аккаунта Instagram того користувача, чиї фото вас цікавлять (виду www.instagram.com/ім'я користувача).

Знайдіть на сторінці користувача шукане фото і клацніть по превью, щоб відкрити фото у повному розмірі. Однак просто так зберегти фото по правому кліку миші, як звичайне зображення з Інтернету, у вас не вийде, тому доведеться вдатися до деяких хитрощів.

Так, можна зробити знімок екрана, а потім вирізати з нього потрібну фотографію. Для цього натисніть клавішу Print Screen на клавіатурі, відкрийте графічний редактор, створіть новий файл і вставте в нього зроблений скріншот. Після цього за допомогою кадрування виріжте потрібний елемент скриншота і збережіть на жорсткий диск.

Користувачі браузера Mozilla Firefox можуть зберегти фото з Instagram наступним способом. Необхідно натиснути правою кнопкою миші по фотографії і вибрати опцію Відкрити фонове зображення. Має відкритися фотографія, яку можна буде зберегти традиційним способом ( клік правою кнопкою миші по фото - "Зберегти зображення як...»).

Як зберегти фото з Instagram

Також можна скористатися сервісом Instagrabbr (instagrabbr.com) для збереження чужих фото. Для цього зайдіть на сайт сервісу, введіть у спеціальному полі ім'я користувача і натисніть кнопку пошуку. Коли завантажиться сторінка з фото користувача, виберіть цікавляче вас фото і клацніть по ньому лівою кнопкою миші. Під фотографією буде кнопка Save image, яку і потрібно натиснути для збереження фото. Далі, як і в способі з браузером Mozilla, потрібно буде завантажити фотографію засобами браузера.

Як бачите, існують різні способи завантажити фото з Instagram. При збереженні чужих фотографій пам'ятайте, що їх використання без згоди власника є порушенням авторських прав.

Вконтакте
Pinterest