Як зберегти контакти iPhone в комп'ютер?

admin Різні статті

Як зберегти контакти iPhone в комп'ютер?Як зберегти контакти iPhone в комп'ютер? Наповнивши свою телефонну книгу новими номерами, багато користувачів задаються питанням - як скопіювати контакти з iPhone. Процедура ця, безсумнівно, потрібна, бувають навіть випадки, коли номери контактної книги дорожчі власнику, ніж сам телефон. Якщо Ваші номера представляють цінність, то необхідно зробити резервну копію контактів.

Скопійовані з iPhone контакти і будуть нашою резервною копією, ці збережені номери можуть знадобитися в наступних випадках: якщо з якоїсь причини власник надумає перепрошити iPhone; якщо телефон втрачено (втрачено, викрадено і т.д.); у разі поломки iPhone або випадкового видалення контактів

У всіх вище наведених прикладах відбувається втрата контактних номерів, які можна заздалегідь врятувати кількома способами:

Зберігаємо контакти iPhone в iTunes

Синхронізація контактів iPhone за допомогою програми iTunes - це стандартна процедура, застосовна до всіх моделей телефонів, яка допоможе скопіювати контакти з iPhone в комп'ютер.

Якщо раніше Ви не стикалися з процедурою синхронізації контактів, то при перенесенні номерів з iPhone не поспішайте і уважно читайте всі повідомлення і попередження, що видаються iTunes, одне невірне натискання і можна випадково стерти всі номери з телефону. Для успішного копіювання контактів дотримуйтесь інструкції, всі пункти виконувалися в Windows XP, в середовищі Mac OS і в інших операційних системах всі дії приблизно схожі:

  • За допомогою USB-кабелю підключаємо iPhone до комп'ютера, запускаємо iTunes і вибираємо iPhone
  • Переходимо у вкладку «Інформація»
  • Ставимо маркер «Синхронізувати контакти з» і вибираємо Адресну книгу (Windows Address Book)
  • Прокрутіть в самий низ і виявите розділ «Додатки», тут не повинно бути галочок
  • Натисніть кнопку «Застосувати» і процес синхронізації скопіює всі контакти iPhone в комп'ютер
  • Якщо з'явитися вікно, як показано вище, оберіть "Об'єднати інформацію''

Після виконання експорту, збережені контакти iPhone можна переглянути в адресній книзі (Windows Contacts), яку можна знайти, натиснувши Пуск - Програми - Стандартні - Адресна книга. Контакти можна не лише переглянути, їх можна редагувати і за допомогою експорту переносити на інші комп'ютери.

Скопіювати контакти з iPhonе можна й іншим, не стандартним способом, але про це трохи пізніше. Увага: при виконанні синхронізації ні в якому разі не відключайте кабель USB.

Ось і все, про збереження контактів з iPhone в комп'ютер.

Вконтакте
Pinterest