Як зберегти пароль в Одноклассниках

admin Різні статті

Як зберегти пароль в ОдноклассникахПри відвідуванні різноманітних ресурсів та реєстрації на них користувачам доводиться постійно придумувати логіни і паролі і запам'ятовувати їх.

Природно, що тримати таку кількість даних в голові просто неможливо, тому іноді навіть від сайту Одноклассники можна забути доступ і потім довго і болісно його згадувати. Для того щоб цього не сталося, рекомендується зберігати пароль в Однокласниках і на інших ресурсах, які ви часто відвідуєте.

Як зберігти пароль в Одноклассниках

Взагалі за замовчуванням більшість сучасних браузерів пропонують зберегти пароль автоматично, проте іноді дану функцію відключають, або при перевстановленні операційної системи або ж з якої-небудь необхідності. Тому, для того щоб зберегти доступ в Однокласниках, вам просто потрібно заново включити функцію збереження. Також читайте Як зареєструватися в Однокласниках?

Як зберігти пароль від Однокласників в Internet Explorer

Почнемо з популярного браузера Internet Explorer. Для того щоб зберегти пароль в Однокласниках в Інтернет Екплорері, вам необхідно вибрати вкладку меню «Сервис», після чого перейти до пункту «Властивості оглядача», де вибрати вкладку «Зміст» - «Автозаповнення», тут необхідно буде натиснути на кнопку «Параметри» і вже у вікні проставити всі необхідні галочки. Після цього потрібно знову повернутися на сайт, ввести відповідні дані, які браузер і запропонує зберегти.

Як зберігти пароль від Однокласників в  Mozilla

Для того щоб зберегти доступ від Однокласників в Mozilla, вам необхідно знайти меню "Інструменти" і натиснути на підміню "Налаштування". У вікні слід вибрати вкладку «Захист». Тут ви побачите кілька параметрів, поруч з якими можна поставити галочки, тут же, до слова, в майбутньому ви зможете переглянути всі свої збережені паролі. Серед них, зокрема, буде «Запам'ятовувати паролі для сайтів». Все, тепер всі дані будуть зберігатися, і все, що вам необхідно зробити, це зайти на сайт і ввести їх, а при питанні браузера - підтвердити збереження.

Як зберігти пароль від Однокласників в  Opera

У тому випадку, якщо ви регулярно використовуєте Opera, ви можете скористатися спеціальним менеджером паролів, який реалізовано в даному браузері. Для того щоб його включити, необхідно вибрати меню "Налаштування" і далі вибрати "Загальні налаштування". Вгорі вікна, що з'явилося слід вибрати вкладку «Форми», натиснувши на кнопку «Паролі», ви зможете подивитися всі збережені доступи від сайтів, які відвідували або ж відредагувати їх.

Також тут ви можете заповнити спеціальну форму, яка дозволить вам заповнювати поля при реєстрації буквально в два кліка. Для того ж, щоб зберегти пароль на Одноклассниках в Опері, слід при вході на сайт у відповідь на пропозицію браузера натиснути «Так».

Як зберігти пароль від Однокласників в  Google Chrome

У браузері Google Chrome особливих відмінностей немає у збереженні паролів від сайтів. Для того щоб це зробити, вам слід відкрити меню "Налаштування", після чого - "Показати збережені паролі». У вікні ви зможете так само, як і в Опері, редагувати паролі від різних сайтів, додавати нові або видаляти їх.

Ну а для того щоб зберігати пароль при першому введенні, досить просто відповісти «Так» на запитання браузера про необхідність збереження пароля. Можете переглянути статтю - Як змінити пароль в Одноклассниках.

Варто відзначити, що, незважаючи на велику зручність даної функції, в деяких випадках не рекомендується зберігати свої паролі в автоматичному режимі. Особливо це актуально в тих випадках, коли ви працюєте не за своїм особистим комп'ютером, до якого мають доступ також і інші люди. Оскільки якщо вам так легко вдалося зберегти і подивитися всі паролі, то й інші користувачі зможуть це зробити за наявності необхідних знань.

Вконтакте
Pinterest