Як зберегти відео з YouTube

admin Різні статті

Як зберегти відео з YouTubeСьогодні на інтернет-порталі YouTube знаходиться велика кількість різних відеороликів, які іноді виникає необхідність завантажити на свій комп'ютер. У цій статті ми розповімо, як зберегти відео з YouTube.

Цей портал являє собою ціле відеотовариство, на якому будь-який зареєстрований користувач може показати свій відеоролик користувачам з усього світу. Також на даному інтернет-ресурсі можна знайти випуски самих різних телевізійних програм, музичні кліпи, документальне кіно, вирізки з фільмів та мультфільмів.

Зрозуміло, у багатьох користувачів виникає необхідність переглянути той чи інший відеоматеріал кілька разів. Тому, якщо відеоролик досить тривалий, його зручніше завантажити на комп'ютер, ніж чекати повного завантаження. Сам по собі сайт YouTube не передбачає можливості скачування відеороликів і пропонує користувачам лише подивитися їх онлайн.

Як зберегти відео з YouTube

На сьогоднішній день проблема завантаження відеоматеріалів з інтернет-сайтів вирішена. Для того щоб зберегти відео з YouTube, можна скористатися онлайн-сервісами, серед яких найбільшою популярністю користується ru.savefrom.net.

Спочатку зайдіть на сайт YouTube.com і знайдіть відео, яке ви ходите завантажити. Далі скопіюйте адресу, виділивши його в адресному рядку і натиснувши «Ctrl + C».

Після того як зайдете на цей сайт, ви побачите рядок, в якій буде написано «Вкажіть адресу, звідки потрібно викачати файл». У неї слід вставити скопійовану адресу: поставте в рядок курсор і натисніть сполучення клавіш «Ctrl + V».

Як вирізати музику з відео

Тепер натисніть на кнопку «Завантажити», розташовану праворуч від рядка. Через кілька секунд під рядком з'явиться коротка інформація про завантажуваний відеоролик: назва, тривалість, джерело і навіть картинка, яка виступає в ролі превью. Також праворуч з'явиться кілька посилань, в залежності від варіантів якості відео. Для завантаження досить просто клацнути по одному з посилань.

Також, щоб зберегти відео з YouTube, можна скористатися спеціальною програмою, яка називається Flash Video Downloader. Принцип роботи такого додатка схожий на принцип, яким користуються онлайн-ресурси: ви копіюєте адресу сторінки з відеороликом в програму, вибираєте якість і запускаєте завантаження. Все інше програма зробить сама.

Як скачати відео з Вконтакті

Ще варто розповісти про спеціальні плагіни, які можна встановити для всіх сучасних браузерів. Завдяки таки плагінам, як YouTube Video Download й SaveFrom, прямо на сторінці сайту YouTube будуть відображатися кнопки для скачування того чи іншого відеофайлу. Достатньо лише клікнути на одну з них, і файл буде завантажений. Однак розробники YouTube дуже часто міняють код сторінок, тому такі плагіни досить швидко застарівають.

Існує ще один спосіб, що дозволяє завантажувати відео з YouTube. Після того як відкриєте необхідний відеоролик, просто додайте в початок адреси сторінки з відео дві букви «S». Наприклад, якщо адреса сторінки «http://youtube.com/watch?v=56789», то для завантаження ролика потрібно написати його так: «http://ssyoutube.com/watch?v=56789». Нова адреса приведе вас на сайт ru.savefrom.net, про який написано вище.

Як ви змогли переконатися, зберегти відео з YouTube досить просто і для цього не потрібні якісь спеціальні знання. Варто відзначити, що завантаження відеофайлів можна робити як за допомогою завантажувача, вбудованого в ваш браузер, так і за допомогою спеціальних програм, які потрібно встановлювати окремо.

Вконтакте
Pinterest