Як змінити курсор миші

admin Різні статті

Як змінити курсор мишіІноді користувачеві комп'ютера хочеться внести зміни у зовнішній вигляд операційної системи. Він може поставити інші шпалери на робочий стіл, зробити інший фон у папок або навіть змінити значок курсору на екрані. Для цього достатньо пройти всього декілька кроків. Як змінити курсор?

Як змінити курсор мишки

У операційної системи Windows є можливість поміняти курсор і його налаштування. Наприклад, користувач сам вибирає вид покажчика мишки, його зміни при наведенні на посилання і т. д. Якщо деякі настройки можна поміняти і для стандартного курсора, то ось його зовнішній вигляд буває дуже різним.

Сьогодні у вільному доступі знаходяться набори курсорів, які можна завантажити і встановити на комп'ютер. Це мають бути файли з розширенням .cur ( анімовані мають розширення .ani). Їх доведеться перемістити в системну папку, в якій зберігаються різні курсори. Шлях до неї - C :\Windows\Cursors. Варто відзначити, що у Windows існує свій стандартний набір курсорів мишки, однак багатьох він не влаштовує, тому користувачі доповнюють його більш оригінальними варіантами.

Після того як файли з розширенням .сur були перенесені, можна приступати безпосередньо до зміни виду курсора і його налаштувань. Для цього потрібно увійти в Пуск і вибрати категорію Панель управління. У Windows 7 слід перейти на Великі значки. Тут залишається увійти до розділу Миша, де здійснюються будь-які зміни, що стосуються її.

В відкритому вікні треба знайти вкладку Курсори і вибрати вподобаний варіант курсора. Однак тут не все так просто. Як відомо, покажчик мишки здатний змінюватися в залежності від свого стану (тобто у нього є основний режим, фоновий, режим виділення і т. д.). І всі їх користувач має можливість змінити за своїм смаком. Тому доведеться вибирати кожен режим і натискати кнопку Огляд. Далі вказується новий вид курсора - у вікні в списку курсорів з'являться нещодавно додані. Залишається зробити вибір і натиснути Відкрити. Так можна проробити з кожною позицією, яка позначає певний режим курсору.

Далі потрібно зберегти всі ці режими як одну схему, щоб курсор брав певний вид залежно від свого стану ( очікування, виділення та інших). Тому слід натиснути кнопку Зберегти як... і дати назву новій схемі, щоб потім не сплутати її з іншими, підтвердити вибір натисканням кнопки ОК. Наостанок залишається застосувати нову схему - натиснути кнопки Застосувати і ОК. Після цього курсор повинен змінитися. У рідкісних випадках для цього потрібно перезавантаження системи.

Іноді набори курсорів мають файл з розширенням. inf. Він дозволяє встановити схему якнайшвидше, не вибираючи вручну кожен окремий режим. Досить просто клікнути по файлу правою кнопкою мишки і вибрати пункт Встановити. Далі потрібно зайти в ПускПанель управлінняМиша і у вкладці Курсори вибрати зі списку нову схему, а потім натиснути Застосувати і ОК.

Якщо схему захочеться видалити, зробити це можна в тому ж вікні. Однак позбутися від системних схем не вийде - вони захищені від видалення.

Для нового курсору можна змінити деякі настройки. Наприклад, існує опція відображення сліду покажчика миші, завдяки якій курсор як би залишає після себе невеликий слід. Також дозволяється знижувати або підвищувати швидкість руху курсора. Щоб поекспериментувати з настройками і визначити найзручніші для себе, потрібно як і раніше увійти в ПускПанель управлінняМиша. Тільки тепер необхідно перейти на вкладку Параметри покажчика.

Сьогодні існують спеціальні програми, що дозволяють змінювати курсор миші швидше, вибираючи між численними варіантами, які не треба скачувати. До них відносяться CursorFX, CursorXP.

Вконтакте
Pinterest