Як змінити пароль в Одноклассниках

admin Різні статті

Як змінити пароль в Одноклассниках. Користувачі популярної соціальної мережі Одноклассники.ру дуже часто піддаються злому особистих сторінок і викраденню паролів. Зловмисники можуть дізнатися пароль як за допомогою спеціальних вірусів, якими заражаються комп'ютери постраждалих, так і за допомогою методів соціальної інженерії. Рано чи пізно питання про те, як поміняти пароль в однокласниках може встати перед кожним користувачем даного сайту. Тим більше, що пароль періодично рекомендується міняти і в цілях профілактичної безпеки.

Як поміняти пароль в Одноклассниках

На щастя, поміняти пароль в однокласниках досить легко і це не забере у вас багато часу. Для цього вам буде потрібно виконати наступні кроки.

Зайдіть на свою особисту сторінку на сайті однокласників з використанням логіна і пароля. На сторінці, вашого акаунта зліва під основний фотографією натисніть кнопку «Ще».

Як поміняти пароль в Одноклассниках

У віконці виберіть пункт «Змінити налаштування».

Як змінити пароль в Одноклассниках

У вікні зміни настройок натисніть на посилання «Пароль».

Як поміняти пароль в Одноклассниках

Відкриється вікно зміни пароля в якому у відповідних полях вкажіть поточний пароль, новий пароль, повторіть новий пароль і натисніть кнопку «Зберегти». Вбудована система перевірки безпеки при введенні нового пароля буде видавати підказки та надійність пароля і про те, чи співпадають введені паролі.

Як змінити пароль в Одноклассниках

Якщо все було виконано правильно, то на спливаючому вікні буде зазначено, що «Новий пароль збережений». Натисніть кнопку «Закрити» в даному вікні.

Як поміняти пароль в Одноклассниках

У кінці статті хотілося б дати декілька порад про те, як убезпечити себе від викрадення паролів.

Від відомих вірусів можна захиститися за допомогою будь-якої сучасної антивірусної програми з оновлюваною базою. Стовідсоткового захисту не може гарантувати ні одна програма, але від більшої частини відомих вірусів вона врятує вас. Також читайте Як видалити сторінку в Однокласниках

Щоб захиститися від методів соціальної інженерії, використовуваних зловмисниками для того, щоб обманним шляхом вивідувати паролі потрібно проявляти пильність. Не піддавайтеся на виверти і не вказуйте свій пароль, якщо отримуєте повідомлення, що адміністрацією сайту проводиться перевірка користувачів. Запам'ятайте, що жоден поважаючий себе сервіс не стане запитувати паролі своїх користувачів.

Не зберігайте свої паролі в браузері, особливо якщо користуєтеся чужими комп'ютерами. Поки буде працювати ваша сесія сторонні можуть зайти на вашу сторінку, переглянути її і встановити до неї свій пароль.

Використання піратських програм - це ходіння по лезу бритви. Переважна більшість подібного софта містить в собі троянські програми, що стежать за комп'ютерами своїх жертв і в будь-який момент готові виконати команди свого творця.

Наведені у статті відомості дійсні на момент її написання. Якщо до того часу, коли ви її будете читати щось змінитися, то повідомте про це в коментарях до статті і ми обов'язково це виправимо.

Вконтакте
Pinterest