Як змінити прізвище вконтакті

admin Різні статті

Як змінити прізвище та ім'я вконтакті. Існує обмеження на частоту зміни імені та прізвища. Міняти прізвище вКонтакті можна не частіше разу на рік (і всякий раз тільки обгрунтовано).

Щоб змінити прізвище (або ім'я) в соціальній мережі вконтакті, потрібно, в самому простому випадку, зайти в меню Мої Налаштування> Змінити Ім'я. З'явиться таке віконце:

Як змінити призвище вконтакті

Зміна імені та прізвища в Контакті

Кожна заявка на зміну особистих даних проходить ручну модерацію. Тобто жива людина перевіряє вашу заявку і вирішує, чи обгрунтоване ваше прохання. Перевірка може затягнутися на багато днів - з чуток, заявки потрапляють у загальний "мішок" з якого вибираються для перевірки модераторами у випадковому порядку. Якщо це дійсно так, деякі заявки розглядаються відразу, а деякі можуть застрявати на місяць і більше.

У деяких випадках для задоволення прохання можуть зажадати скани документів: паспорта, водійського посвідчення або аналогічно серйозного ідентифікатора.

У 2009 році була введена плата за зміну прізвища вКонтакте. Точніше не плата, а застава - сплачені "голоси" поверталися назад на рахунок після успішної зміни даних. Хоча сума застави була сміховинно малою (3 голоси), нова система викликала бурю невдоволення в інтернеті. Школярам та іншим далеким від реального життя учасникам вКонтакте здалося, що ручна модерація повинна здійснюватися безкоштовно, чарівною безкоштовною робочою силою. На даний момент в довідковій системі немає згадки про заставу - можливо, її скасували.

Як змінити ім'я vkontakte

Загальний висновок: соціальна мережа за своєю основною ідеєю, це місце, де знайомі люди спілкуються, знаючи один одного в обличчя і по справжньому імені. Не пишіть дурниці в особистих даних і не будете відчувати проблеми зі зміною імені та прізвища.

Ось і все про те, як змінити ім'я вконтакті.

Вконтакте
Pinterest