Як знайти людину в інтернеті

admin Різні статті

Як знайти людину в інтернетіБагатьох цікавить питання - як знайти людину в інтернеті. У сучасному світі людей, які активно використовують мережу Інтернет та соціальні мережі для спілкування, знайти загублених друзів, колишніх колег, або просто дізнатися інформацію про вподобану дівчині набагато простіше, ніж скажімо всього якихось п'ятнадцять років тому. Тоді єдиним варіантом дізнатися інформацію про людину було використання інформації компетентних органів і зробити це міг дуже обмежене коло людей.

Як знайти людину в інтернеті

В даний час будь-яка людина може з високою часткою ймовірності отримати цікаву інформацію про потрібну людину абсолютно законним способом, нікуди не звертаючись, і не чекаючи, поки дані будуть сформовані і видані. Для цього потрібно тільки вміло скористатися силою Інтернету.

Вся справа в тому, що люди проводячи час у мережі Інтернет або спілкуючись в соціальних мережах, неминуче залишають сліди, за якими їх можна легко знайти. Та й вбудовані функції пошуку на багатьох сайтах сприяють швидкому знаходженню людей і отриманню про них інформації.

Розглянемо найбільш дієві способи того, як дізнатися інформацію про людину в інтернеті.

Починати пошук найкраще з сайтів, які для цього і призначені - з пошукових систем Яндекс і Google. На решту пошуковиків свій час можна навіть не витрачати, так як вони або використовують результати названих вище найбільших компаній, або володіють набагато гіршими пошуковими базами, що істотно знижує ймовірність знаходження необхідної інформації.

Введіть в рядок пошуку запит у вигляді ПІБ, взятих в подвійні лапки, або просто прізвище та ім'я в лапках, якщо не не знаєте по батькові. Наприклад, "Сидорова Людмила Олександрівна" або "Сидорова Людмила". Після лапок можна уточнити умови пошуку додавши рік народження або місто проживання розшукуваної людини.

Шанси на отримання необхідної інформації збільшуються по мірі того, як активно людина проводить час в мережі і чим більш оригінальним поєднанням імені і прізвища він володіє. Для поєднання «Іванов Іван» шукати необхідну інформацію буде дуже складно.

Як правило, якщо необхідна інформація не знайдено не перших 5-10 сторінках результатів пошуку, то її не буде і далі. Можна не втрачаючи часу переходити до наступного етапу пошуку інформації.

Зверніться за допомогою до популярних соціальних мереж. Завдяки цьому модному віянню люди спілкуються між собою в інтернеті і ... своїми руками і по своїй волі викладають у них «досьє» на себе.

Розповімо коротенько як і в яких соціальних мережах потрібно проводити пошук.

Однокласники

Даній соціальній мережі потрібно віддати перевагу в тому випадку, якщо розшукувана вами людина вже достатньо доросла, закінчила школу і, можливо, середній спеціальний або вищий навчальний заклад. Це логічно випливає зі спрямованості даної соціальної мережі.

Як знайти людину в Однокласниках

Зайдіть на сайт odnoklassniki.ru з використанням свого логіна і пароля. Також читайте Як зберегти пароль в Одноклассниках. У вікно пошуку в правому верхньому куті введіть запит для пошуку у вигляді "Прізвище Ім'я Місто" тільки без лапок. Відразу ж з'явиться список знайдених людей, які відповідають введеному запиту. Орієнтуючись по фотографіях ви без зусиль знайдете шукану людину, якщо вона зареєстрована на даному сайті.

Якщо людина що вас цікавить, знайдена, але ви не можете переглянути потрібну інформацію через налаштування сторінки, так як вона видна тільки для його друзів, то створіть запит на додавання до друзів і після схвалення ви побачите необхідні дані.

Вконтакте

Соціальна мережа, в якій активна аудиторія молодше, ніж на однокласниках. В основному це школярі, студенти і молоді люди у віці до 30 років.

Як знайти людину в Контаткі

Для пошуку інформації про людину на сервісі vk.com увійдіть зі своїм логіном і паролем. У вікні пошуку, розташованому у верхньому лівому кутку, введіть прізвище та ім'я людини. Знайдені люди будуть представлені у вигляді списку з фотографіями, орієнтуючись на які можна знайти цікавлючу вас людину та інформацію про нього. Перегляньте статтю Як читати видалені повідомлення Вконтакті.

Facebook

Найбільша соціальна мережа в світі, але не в нашій країні. Використовується в основному тими, кого з якихось причин не влаштовує Вконтакте. Кількість зареєстрованих користувачів всього 5 млн. проти 100 млн. у Вконтакте.

Як знайти людину в Facebook

Для пошуку інформації про людину за допомогою Facebook потрібно ввійти на сайт зі своїм логіном і паролем. У верхній частині сторінки у вікно пошуку ввести запит у вигляді "Ім'я Прізвище Місто" (без лапок) і переглянути отримані результати. Пріоритет імені над прізвищем пояснюється тим, що сайт зарубіжний і використовує у своїй роботі стандарти, прийняті на Заході.

Мой мир

Добре підходить для пошуку людей, які використовують пошту mail.ru і інші, пов'язані з нею сервіси. Одним з них і є «Мой мир». Увійдіть в нього з логіном у вигляді пошти та паролем. Вгорі праворуч введіть запит у вигляді "Прізвище Ім'я Місто" і натисніть кнопку "Знайти". Обробіть отримані результати.

Як знайти людину в Мой Мир

Всі інші соціальні мережі мають набагато менше охоплення аудиторії, що значно зменшує шанси знаходження потрібних людей.

Як бачите в наші дні дізнатися інформацію про людину не так вже й складно.

Вконтакте
Pinterest