Як знайти людину Вконтакті за id

admin Різні статті

Як знайти людину в Контакті за idКонтакт стабільно посідає третє місце за відвідуваністю після Яндеса і Mail.ru. Щоденна аудиторія популярної соціальної мережі «Вконтакті» становить без малого мільйон чоловік, а загальна кількість користувачів обчислюється кількома десятками мільйонів чоловік. На самому сайті вконтакті в розділі «про сайт» наведено ще більш вражаючі дані, але вони сильно перебільшені. Як би там не було, але контакт став улюбленим місцем спілкування молодих людей, які з його допомогою спілкуються зі своїми друзями, однокласниками, знайомими. Одна з проблем, з якою стикаються користувачі це як знаходити людей вконтакті.

Як знайти людину в контакті

У процесі пошуку потрібної людини в контакті нерідкі випадки того, що вам відомі прізвище та ім'я, а знайти його сторіночку через вбудовану систему пошуку ніяк не виходить, навіть з уточненням віку, міста проживання, школи та інших додаткових даних. Це може відбуватися з різних причин. Людиною могли бути зазначені видозмінені дані, використані скорочення, людей з таким прізвищем і ім'ям так багато, що знайти серед них того, хто вам потрібен практично неможливо, або людина зовсім не зареєстрована vkontakte. У цьому випадку вам може допомогти пошук людини в контакті за його id, або ідентифікаційним номером. Дізнатися потрібний id ви можете запитавши його безпосередньо у людини, або спільних знайомих і друзів. Після цього завдання як знайти людину Вконтакті з id істотно спрощується.

Як створити групу вконтакті

Як знайти людину в контакті за id?

Відкрийте у вашому улюбленому браузері свою сторінку Вконтакті. Якщо ви подивитеся в адресний рядок браузера, то помітите що вона виглядає як http://vk.com/id00000000. Замість нулів буде поєднання різних цифр - це і є ідентифікаційний номер в контакті, але тільки вашої сторінки.

В результаті вам відкриється сторінка, яку ви не могли знайти. Щоб не доводилося її шукати наступного разу можете занести сторінку в закладки, або самого користувача у друзі. Якщо він прийме вашу пропозицію, то стане відображатися в списку ваших друзів.

Як видалитися з підписників Вконтакті

Якщо id дізнатися не виходить то можна спробувати пошукати посилання на профіль цікавлячої людини через сторінки спільних знайомих. Для цього відвідайте їх сторіночки, перейдіть за посиланням "Друзі" і спробуйте знайти в них потрібного користувача.

Вконтакте
Pinterest