Як знайти пісню з відео

admin Різні статті

Як знайти пісню з відеоЗгадайте, скільки разів ви дивилися відео на YouTube або ж фільм, в якому звучить цікава для вас композиція. Коли музика подобається, то хочеться її знайти і додати в свою бібліотеку. Та тільки як дізнатися виконавця та назву пісні? Наш сайт розповість вам, як знайти пісню з відео.

Як просто знайти пісню з відео

Є досить багато способів пошуку назви пісні, яка вас цікавить: від пошуку за словами до відтворення частини композиції. При цьому шукати пісню можна як з комп'ютера, так і з мобільного телефону. Давайте розглянемо різні способи, які допоможуть вам справитися з цим завданням.

Найпростіший спосіб дізнатися пісню з відео - це запам'ятати рядок з неї, а потім ввести її в поле пошуку Google або Yandex. Сьогодні дуже багато сайтів, на яких викладені тексти пісень, тому знайти цікаву для вас композицію не складе труднощів. Правда, якщо з нашими піснями все зрозуміло, то для пошуку по закордонних треках необхідно досить добре знати англійську.

Набагато простіше шукати пісні з відео, користуючись онлайн-сервісами або ж спеціальними програмами. Досить завантажити аудіофайл (наспівати, просвистіти навіть настукати ритм на клавіатурі), і програма видасть передбачуваний результат. Все добре, але де ж взяти той самий аудіофайл?

На допомогу приходять різні програми для конвертації відео в аудіо. Завантажте з інтернету цікавляче вас відео і виріжте ту частину, де грає музика. Це зробити можна за допомогою вбудованого додатка Windows Movie Maker. Далі конвертуйте відео в аудіо і завантажте отриманий файл в базу онлайн-сервісу. Через кілька секунд ви отримаєте передбачуваний результат.

Пропонуємо вам ознайомитися з найбільш популярними сервісами для розпізнання музики, якими ви можете скористатися.

Сервіси для пошуку пісень

Midomi - потужний сервіс, який дозволяє не просто шукати музику по граючій пісні, її ще можна самому проспівати. Якщо ви не володієте хорошим музичним слухом, просто запустіть на комп'ютері композицію, щоб вона грала з колонок, і натисніть кнопку «Click and Sing or Hum». Через підключений мікрофон в базу потрапить уривок пісні (мінімальна тривалість 10 секунд), після чого буде виконаний пошук. Зверніть увагу, що програвати пісню можна не тільки на комп'ютері, але і на телефоні або ж плеєрі. Головне, щоб вона звучала досить голосно і її вловив мікрофон.

AudioTag - простий і потужний сервіс, який дозволяє знаходити виконавця по частині пісні. Сервіс працює за допомогою завантаження цікавлячої вас частини композиції (можна завантажити з комп'ютера або ж вказати URL). Робот через кілька секунд видасть результат, в який включені назва пісні, виконавець і рік запису. У разі якщо результат неточний, у видачі ви побачите кілька композицій, звучання яких схоже на ваш аудіофайл. Серед них ви можете знайти ту пісню, яка вас цікавить.

Знайти пісню з відео за допомогою AudioTag

Ritmoteka - цікавий сервіс, який дозволяє знаходити тільки зарубіжні треки, настукуючи їх на клавіатурі. Рекомендуємо прослухати музику, потім перейти на сервіс і якомога чіткіше відтворити ритм пісні (для цього у вас є 20 секунд), після чого дізнатися результат. Так як ви передаєте тільки ритм через клавіатуру, то результат буде неточним, а сервіс видасть декілька відповідних для вашої пісні варіантів. Можливо, серед них буде те, що ви шукаєте. Але навіть якщо ви не знайдете саме цікаву для вас композицію, ви можете знайти масу інших не менш цікавих композицій, ритм яких схожий на введений вами.

Визначати музику можна не тільки за допомогою комп'ютера, але і телефону. Існує безкоштовне мобільний додаток Shazam (працює на Android і iOS), яке дозволяє ідентифікувати записані звуки з різних джерел і знаходити по ним пісні. Для роботи програми необхідний вихід в інтернет, а також стежити за тим, щоб фоновий шум не був занадто високий.

Вконтакте
Pinterest