Як зробити кліп

admin Різні статті

Як зробити кліпЯк самому зробити кліп. Нарізати з улюбленого фільму п'ятихвилинний відеоролик або зробити красиве слайд-шоу з музичним супроводом з фотографій - такі можливості дають сучасні програми для створення кліпів на ПК. Про те, як робити кліпи на домашньому ПК, піде мова далі. Також ви може прочитати статтю про те, як створити презентацію.

Створення кліпів за допомогою домашнього комп'ютера - це популярне сьогодні хобі. Зробивши кліп, можна зручно організувати наявні на комп'ютері фото і відеофайли, а можна подарувати отримане творіння своїм друзям, близьким.

Як робити кліпи з фотографій з музикою?

Для створення кліпів з фотографій з музикою існують вбудовані в операційні системи програми, а також платні або безкоштовні окремо встановлювані програми. Найбільш популярними серед таких програм є такі.

Windows Movie Maker. Ця програма належить до числа найбільш популярних і дозволяє робити не тільки кліпи з фотографій, але також і кліпи з відеоматеріалів. Вона поставлялася разом з операційною системою Windows версій XP, XP Media Center Edition і Vista, в більш нових версіях замінена продуктом Кіностудія Windows, який можна безкоштовно завантажити з офіційного сайту компанії Microsoft у складі пакету Windows Live.

Можливості програми Windows Movie Maker не дуже широкі на смак сучасного користувача, зате зробити кліп з її допомогою можуть навіть новачки. У Windows Movie Maker є різні ефекти для зміни кадрів (слайдів), можливість додавати музику, написи і титри.

ФотоШОУ. Дана платна програма для створення музичних слайд-шоу з фотографій має російськомовний інтерфейс, користується попитом про користувачів. Вона поставляється в базовій, стандартній і преміум версіях, функціонал яких відрізняється один від одного. Це дає можливість кожному бажаючому купувати саме ту версію, яка задовольняє його потребам, не переплачуючи за зайві функції.

Photo Story. Ця програма безкоштовна, її розробником є компанія Microsoft. Photo Story надає можливість робити з фотографій кліпи, завантажуючи до 200 різних знімків, додаючи музичний супровід і декоративні ефекти. На даний момент програма не підтримується в ОС Windows Vista і Windows 7, але все можна встановити її на дані операційні системи.

Як робити кліпи з відео?

Щоб зробити кліпи з відео, можна скористатися вже згадуваної раніше програмою Windows Movie Maker або ж іншими програмними продуктами, як платними, так і безкоштовними.

Серед безкоштовних програм для створення кліпів з відео можна виділити таку як VirtualDub. Ця програма підтримується як в старих версіях ОС Windows, наприклад, Windows XP, так і в більш сучасних версіях, наприклад, Windows Vista і Windows 7. За допомогою VirtualDub можна відеофайл розрізати на сегменти необхідної тривалості, а після склеїти їх в потрібному порядку. При накладенні музичного супроводу виходить кліп.

Як зробити кліп

У списку платного ПЗ для створення відеокліпів на ПК можна відзначити такий продукт, як Xilisoft Movie Maker. Ця програма підтримує роботу з величезною кількістю форматів відео, включаючи HD-відео, дозволяє редагувати оброблювані відеоматеріали, додавати до них різні ефекти. Готовий кліп в Xilisoft Movie Maker можна отримати в форматах, придатних для відтворення на домашньому ПК, а також на різних гаджетах- iPod, iPhone, iPad, PSP і т. д. У даної програми є безкоштовна trial-версія.

Робити кліпи на домашньому ПК - заняття захоплююче, тому варто обов'язково спробувати свої сили в створенні кліпів з фотографій або відео. Важливо лише не поспішати, а також ретельно продумати концепцію і стиль майбутнього кліпу - і тоді все неодмінно вийде.

Вконтакте
Pinterest