Як зробити презентацію на комп'ютері?

admin Різні статті

Як зробити презентацію на комп'ютері?Як зробити презентацію на комп'ютері? Красиво виконана на комп'ютері презентація стає відмінним доповненням до публічного виступу або лекції. Презентація може містити текстову, графічну, ауідо та відеоінформацію. В залежності від того, якими мають бути можливості презентації, можна вибрати різні програми для її створення. Про те, як зробити презентацію на комп'ютері, розповість дана стаття.

Як зробити презентацію на комп'ютері?

Щоб зробити презентацію на комп'ютері, можна скористатися добре відомою широкій публіці програмою MS PowerPoint. Дана програма володіє всіма необхідними можливостями для створення як невеликих презентацій, так і більш складних і об'ємних. Програма PowerPoint, як і інші компоненти пакету MS Office є платною.

Безкоштовним аналогом MS PowerPoint є програма OpenOffice Impress. За допомогою OpenOffice Impress можна зробити презентацію на комп'ютері, використовуючи вже готові шаблони, також можна зробити презентацію «з нуля». Інструментарій програми OpenOffice Impress включає додавання до презентації різних елементів, таких як винесення, таблиці, примітки, зображення.

У програмі OpenOffice Impress можна скористатися можливістю додавати і редагувати текстові ефекти, ефекти зміни слайдів, керувати хронометражем показу слайдів, керувати діями по клацанню миші, додавати звукові ефекти і т. д. Для роботи з OpenOffice Impress доступно кілька режимів : режим малювання, режим структури, режим приміток, режим тез.

Якщо необхідно зробити презентацію на комп'ютері, можна скористатися різними програмами для створення слайд-шоу: в таких програмах зазвичай є багато можливостей по роботі з графікою і візуальними ефектами. Подібне програмне забезпечення є зазвичай платним, але пробні версії деяких популярних програм для створення слайд-шоу, таких як Flash Slideshow Maker або Photo to Movie, доступні і безкоштовно.

Онлайн-спосіб створення презентацій

Останнім часом дуже популярний онлайн-спосіб створення презентацій: завдяки онлайн-сервісам зробити презентацію на комп'ютері можна без установки яких-небудь програм - потрібен тільки інтернет. Досить просто зареєструватися в одному з онлайн-сервісів по створенню мультимедійних презентацій (empressr.com, sliderocket.com, prezi.com), щоб безкоштовно всього протягом декількох хвилин зробити презентацію в режимі онлайн.

В незалежності від того, з допомогою якої з існуючих програм робиться презентація на комп'ютері, важливо пам'ятати кілька загальних правил. Так, щоб презентація мала успіх, не варто занадто захаращувати її візуальними ефектами і графікою, яка не несе інформаційної цінності. Також не рекомендується робити занадто багато слайдів у презентації, адже вона повинна лише супроводжувати розповідь оповідача, а не замінювати її. При правильному підході до створення презентацій на комп'ютері можна з будь-якою з програм зробити презентацію на комп'ютері цікавою і привабливою.

Вконтакте
Pinterest