Як зробити скріншот відео

admin Різні статті

Як зробити скріншот відеоПотреба зробити знімок екрану або, як кажуть, скріншот під час програвання відеофайлу може виникнути в самих різних ситуаціях, наприклад, коли потрібно продемонструвати певні кадри з відео або коли хочеться зберегти на пам'ять особливо важливий момент. Якщо ви не знаєте, як зробити скріншот відео, то ці короткі поради допоможуть вам впоратися з завданням.

Як зробити скріншот відео:стандарний спосіб

В ОС Windows для створення скріншотів існує стандартний спосіб: потрібно в необхідний для скріншота момент натиснути кнопку Print Screen, а потім у будь-якому наявному графічному редакторі, наприклад, тому ж Paint або Paint.NET, вставити з буфера обміну вийшовший знімок в якості нового зображення. Такий спосіб хороший для будь-яких скріншотів, в тому числі і скріншотів відео. Також читайте як зробити скріншот в грі.

Якщо даний стандартний спосіб з яких-небудь причин вам не підходить або ж якщо ви, наприклад, хочете зробити так званий скріншот-розкадрування ( на одному знімку розташовуються зображення декількох ключових кадрів відеофайлу), то ви можете вдатися і до інших засобів створення скріншотів. Користуватися подібними засобами дуже просто.

Якщо ви хочете зробити скріншот відео безпосередньо зі встановленого на вашому ПК програвача, то це не складе великого труда. Вам потрібно лише вибрати бажаний для збереження кадр і виконати невелику послідовність дій. Зручно розглянути можливості створення скріншотів з програвача на прикладі деяких найбільш поширених програм для відтворення медіафайлів.

Як зробити скріншот відео в Media Player Classic

Щоб зробити з відео скріншот в цьому програвачі, потрібно зробити паузу на необхідному кадрі ( досить натиснути клавішу пробілу), а потім у меню File даного прогривателя вибрати пункт Save Image. Після цього залишиться вказати, куди саме буде збережений файл і ввести бажане ім'я для нього. По натискання кнопки Save файл зі скриншотом буде збережений у вибраній папці.

Зверніть увагу, що якщо з відео потрібно зробити скріншот-розкадрування (Скрінліст), то замість пункту Save Image в меню File слід вибрати пункт Save Thumbnails. У діалоговому вікні необхідно вибрати бажану кількість рядків і колонок в Скрінліст і задати формат зображення.

Як зробити скріншот відео в KMPlayer

Для створення скріншоту відео в цьому програвачі необхідно, натиснувши паузу на бажаному кадрі, скористатися гарячим поєднанням клавіш Ctrl+E або ж у контекстному меню (викликається клацанням правої кнопки миші ) вибрати команду Захоплення і підкоманду Захоплення вихідного кадру. У діалоговому вікні слід вказати шлях для збереження файлу і ввести ім'я файлу. Далі можна зберігати скріншот.

Як зробити скріншот відео в KMPlayer

Якщо в KMPlayer вам потрібно зробити вже згадуваний скрінліст, то для цього ви можете вибрати в контекстом меню команду Захоплення, а потім - підкоманду Створити сценарій. Після цього залишиться вибрати шлях збереження та ім'я файлу.

Як зробити скріншот відео в VLC Media Player

Скріншот з відео в даному медіапрогравачах ви можете зробити, натиснувши комбінацію клавіш Ctrl + Alt + S або ж вибравши в меню пункт Відео, а в ньому - підпункт Зробити знімок. За замовчуванням скріншот буде збережений в папку «Мої документи» на комп'ютері. Якщо необхідно задати іншу папку для збереження скріншотів в цьому плеєрі, то слід в налаштуваннях відео (Інструменти - Налаштування - Відео) знайти пункт Знімки відео, а потім вказати в поле Каталог шлях до бажаної папкі.

Отже, скріншот відео можна зробити декількома способами. Вибирайте з них той, який вам більше до душі і користуйтеся на здоров'я.

Вконтакте
Pinterest