Як зробити відео з презентації

admin Різні статті

Питання конвертації презентації, створеної за допомогою популярного редактора Microsoft PowerPoint або ж аналогічних йому редакторів, сьогодні дуже актуальне, адже не завжди при необхідності відтворити файл презентації під рукою є відповідне програмне забезпечення. У зв'язку з цим докладніше про те, як зробити з презентації відео, мова піде далі.

Як зробити з презентації відео

У самих редакторах для створення презентацій може бути відсутнім функція конвертації файлу презентації у відеофайл. І в таких випадках зазвичай доводиться вдаватися до різних допоміжних способів, наприклад, використання спеціальної програми - конвертера або ж використання програми для захоплення екрану (програми для запису відео з екрану). Розглянемо кожен з цих способів.

Конвертація презентації у відео

Movavi PowerPoint To Video Converter

Для конвертації презентації у форматі ppt в відеоролик можна використовувати популярну програму Movavi PowerPoint To Video Converter (безкоштовна версія доступна протягом 30-денного пробного періоду). За допомогою цієї програми можна з файлів формату ppt створювати файли в таких популярних відеоформатах, як avi, wmv, mov, mp4 та ін Завдяки цьому презентацію можна продемонструвати на комп'ютері без встановленого ПЗ для роботи з файлами ppt, можна розмістити в своєму блозі, на каналі YouTube і т. д.

Як зробити відео з презентації

Щоб конвертувати презентацію у відео за допомогою Movavi PowerPoint To Video Converter, потрібно запустити програму, вибрати потрібний файл презентації та виконати деякі налаштування: вказати шлях збереження готового відеофайлу, вибрати бажаний спосіб перемикання слайдів, налаштувати запис звуку, а також вибрати бажаний формат відео. Коли всі налаштування виконані, можна натиснути кнопку Конвертувати! І чекати закінчення роботи програми.

Варто звернути увагу, що на ПК користувача для роботи конвертера Movavi PowerPoint To Video Converter обов'язково повинен бути встановлений редактор Microsoft PowerPoint 2000 або пізнішої версії, інакше конвертація просто не зможе бути виконана. Це істотний недолік використання Movavi PowerPoint To Video Converter, тому замість даного конвертера можна скористатися іншими - тими, що не вимагають установки Microsoft PowerPoint на ПК.

RZ PowerPoint Converter

Безкоштовний конвертер презентацій в відеоролики. Підтримує роботу з файлами презентацій різних форматів, включаючи: Ppt,. Pptx,. Pptm,. Pps,. Ppsx,. Pot,. Potx,. Potm, конвертацію виконує в відеофайли форматів AVI, MP4, MOV, WMV, ASF, MPEG1/MPEG2, FLV, 3GP, OGG. При конвертації презентацій за допомогою RZ PowerPoint Converter зберігається вся анімація.

Як зробити з презентації відео.

Для початку конвертації слід додати файл презентації (кнопка Add на вкладці Import). Далі при бажанні слід додати аудіофайл, встановити бажаний час зміни слайдів, вибирати бажаний формат відеофайлу або ж формат запису на DVD. По завершенні всіх налаштувань залишається вибрати папку для збереження результату і натиснути кнопку Start для запуску процесу конвертації.

Xilisoft PowerPoint to Video Converter Free

Ще один конвертер ppt-презентацій в відеофайли. У ньому підтримується робота з популярними форматами презентацій і відеофайлів, зокрема, з AVI, MP4, WMV, MPEG-2 або MOV форматами відео і ppt, pptx, pptm, ppsx, pps, ppsm, potx, potm, а також pot форматами презентацій. Існує як безкоштовна, так і платні версії даного конвертера.

Конвертація презентації у відео.

Converter Free - підтримується тільки за наявності встановленого на ПК програмного продукту Microsoft PowerPoint. Робота без Microsoft PowerPoint можлива тільки в платних версіях - Xilisoft PowerPoint to Video Converter Personal і Xilisoft PowerPoint to Video Converter Business. Завантажити дані версії можна з сайту розробників безкоштовно, але з обмеженими можливостями: доступними для запису у відеофайл будуть тільки перші 10 слайдів кожної оброблюваної презентації.

При конвертації презентацій у відео з допомогою Xilisoft PowerPoint to Video Converter зберігається вихідна анімація презентації, музичний або мовний супровід можна використовувати як той, що вже включено у файл презентації, так і окремо - із зовнішнього файлу. Пауза між зміною слайдів при записі відео з презентації настроюється або за тими параметрами, що вказані у файлі презентації, або ж довільним значенням в секундах.

Створення відео з презентації за допомогою захоплення екрану

Якщо з якихось причин скористатися програмою-конвертером для створення відео з презентації не виходить, можна вдатися до альтернативного способу - записи демонстровану презентації прямо з екрану. Для цього на ПК користувача має бути встановлена ​​програма для відтворення презентацій ( Microsoft PowerPoint або аналоги, наприклад, Impress з пакету LibreOffice), а також програма для запису відео з екрану.

Суть даного способу створення відео з презентації дуже проста. Спочатку необхідно запустити редактор презентацій і програму захоплення відео з екрану. Потім слід включити в редакторі презентацій режим демонстрації на весь екран), а в програмі захоплення відео з екрану - режим запису. У результаті весь процес демонстрації презентації буде записаний у відеофайл, який потім можна буде при необхідності підредагувати.

Такий спосіб хороший тим, що під час запису відео з екрану можна за бажанням записувати голосові коментарі до подій або ж музичний супровід. Втім, ці ж дії можна виконати і пізніше - при постобробці отриманого відеофайлу. Зберігати відеофайл, отриманий з презентації шляхом запису відео з екрану, можна практично в будь-якому бажаному форматі, тому подальша робота з таким файлом не викликає складнощів.

Вконтакте
Pinterest