Який смартфон краще вибрати?

admin Різні статті

Який смартфон краще вибрати?Все більше користувачів мобільного зв'язку звичайних мобільних телефонів воліють смартфони - розумні мобільні телефони, по функціональності наближаються до КПК. Якщо ви вирішили обзавестися таким телефоном, ви напевно ставите питанням: який смартфон краще вибрати ?

Який смартфон краще вибрати?

Основна відмінність смартфона від звичайного стільникового телефону - наявність операційної системи. Тому щоб вирішити, який смартфон краще вибрати, слід визначитися, яка мобільна операційна система для вас найбільш зручна.

За пальму першості зараз борються дві операційні системи: iOS від компанії Apple, яка використовується в смартфонах iPhone, і платформа з відкритим вихідним кодом Android.

Також вам можуть зустрітися смартфони на платформі Windows Mobile/Windows Phone і деяких інших. Так, телефони BlackBerry працюють на власній платформі BlackBerry OS, а смартфони лінійки Samsung Wave - на платформі Bada.

У кожної операційної системи є свої плюси і мінуси. Так, для Android існує маса програм, в тому числі і безкоштовних, в цій ОС зручна синхронізація з сервісами Google. Але також у цієї системи високе енергоспоживання, тому телефон буде швидко розряджатися.

Для iOS також написано багато додатків, доступних в AppStore, її інтерфейс єдиний для всіх пристроїв Apple, вона відрізняється стабільністю і високою швидкістю роботи, низьким енергоспоживанням. Проте перенесення будь-яких даних зі смартфона на комп'ютер можливий тільки через iTunes. Крім того, iPhone зазвичай коштують дорожче інших смартфонів з подібним функціоналом.

Основний недолік інших мобільних ОС - це менша поширеність і невеликий вибір доступних для установки додатків.

Отже, визначившись з операційною системою, ви автоматично звузили вибір пристроїв. Тепер потрібно звернути увагу на продуктивність пристрою. Продуктивність залежить від процесора і оперативної пам'яті.

Який смартфон краще вибрати?

Як вибрати смафртфон

Продуктивність процесора залежить від тактової частоти процесора та кількості ядер. Від тактової частоти залежить швидкість роботи пристрою, від кількості ядер - кількість одночасно оброблюваних завдань.

Чим більше об'єм оперативної пам'яті смартфона, тим з більшою кількістю додатків ви зможете одночасно комфортно працювати.

Перший порив - вибрати найпотужніший смартфон. Але чи потрібен він вам? Потужний професор і велика кількість оперативної пам'яті потрібні, наприклад, для відтворення відео високої якості або ресурсномістких ігор.

Якщо ви не плануєте сильно навантажувати свій смартфон, не потрібно вибирати найпотужнішу модель. Так ви заощадите гроші, а батарея буде повільніше розряджатися. Продуктивність смартфона вибирається залежно від ваших потреб, а не за принципом чим більше, тим краще.

Коли ви визначили бажану продуктивність гаджета, складіть список найбільш важливих для вас функцій телефону. Що для вас важливіше: стильний дизайн або захищений корпус? Хороша камера або висока якість відтворення музики? А може, вам потрібна підтримка двох SIM-карт або розширені можливості роботи в інтернеті? Або все разом?

Залежно від ваших уподобань вибирайте смартфон з потрібними функціями. Чим більше функцій вам необхідні, тим більше повинна бути продуктивність смартфона (можливо, після складання списку вам доведеться вибирати з смартфонів з більшою продуктивністю, ніж ви спочатку планували ) і ємність батареї.

Також ви можете прочитати статтю про те, як вибрати телефон для дитини.

Однозначно сказати, який смартфон краще, не можна: у кожного свої переваги і вимоги. Тому важливо заздалегідь продумати, в яких саме цілях ви будете використовувати смартфон, які опції вам найбільш потрібні, а вже на підставі цього робити вибір.

Вконтакте
Pinterest