Який телефон вибрати дівчині?

admin Різні статті

Який телефон вибрати дівчині?

Який телефон вибрати дівчині? Сьогодні нікого не здивуєш мобільним телефоном. Між іншим, для дівчат телефон - ще й досить значущий аксесуар, елемент стилю. З цієї причини, вибираючи телефон для дівчини, велику частку уваги потрібно приділити зовнішньому вигляду телефону. Змінні панелі, унікальне гравірування та ексклюзивне оздоблення - виробники пропонують варіанти навіть для самих вибагливих модниць.

Який телефон вибрати дівчині?

Більшість виробників випускають спеціальні «дамські» серії телефонів. Від основних моделей вони відрізняються розміром, кольором, обробкою корпусу. Нікому не секрет, що дівчата віддають перевагу пристроям малих розмірів: можна носити як в руці, так і повісити на шию або прибрати в сумочку.

Поширена думка, що дівчата віддають перевагу слайдерам або «розкладачкам». Такі корпуси мають невеликі розміри. Якщо ваш вибір припав на сенсорну модель без клавіатури, не забудьте про захисну плівку на екран. Класичний моноблок вважається надійнішим через відсутність рухомих частин.

Як вибрати телефон для дитини?

Найбільш простий варіант - придбати модель зі знімними кольоровими панелями. Думка про їх ненадійності абсолютно необгрунтована, а дівчина отримає досить широкий вибір кольорових панелей на будь-який смак.

Більш вишукані моделі без знімних панелей роблять акцент на ексклюзивний дизайн: різні узори, незвичайна форма корпусу, особливі комбінації матеріалів в обробці телефону роблять його справжньою прикрасою.

Телефон маленького розміру часто губиться в дамській сумочці і володіє ще двома недоліками: маленькі клавіатура і дисплей. З цієї причини користуватися мініатюрним пристроєм не зовсім зручно. Комфортна клавіатура і великий дисплей нікого не залишать байдужим.

Якісний TFT дисплей необхідний для зручного використання телефону. Основні характеристики дисплея - дозвіл, діагональ, кількість квітів. Як правило, чим більше розмір екрана, тим зручніше читати текст, переглядати веб-сайти і фотографії. Не варто також забувати, що від розміру екрана безпосередньо залежить його енергоспоживання, що впливає на час роботи телефону.

Що робити, якщо телефон впав у воду

Сенсорні смартфони, як правило, оснащуються більшими дисплеями. Висока роздільна здатність таких екранів дозволяє насолодитися якісним зображенням і гарною передачею кольору.

На зовнішній дисплей "розкладачок" виводиться найбільш важлива інформація. Точний час, рівень заряду акумулятора і потужність сигналу - все це можна подивитися, не відкриваючи мобільник. Зовнішні OLED-дисплеї споживають набагато менше енергії і володіють хорошою яскравістю: кольорову заставку і фото того, хто дзвонить чітко видно навіть у сонячний день.

На сьогоднішній день практично всі сучасні мобільні телефони оснащені камерами. Оперативна публікація фото і невеликих відеороликів в мережі інтернет поступово стає звичною справою. Роздільна здатність вбудованої камери визначає якість фото і відео.

Для MMS-повідомлень і публікацій знімків в мережі Інтернет цілком достатньо камери з роздільною здатністю від 1,2 до 2 мегапікселів.

Вконтакте
Pinterest