Зелений екран при перегляді відео

admin Різні статті

Зелений екран при перегляді відеоБудь у вас старий чи новий комп'ютер, в будь-який момент при перегляді відео онлайн на будь-якому ресурсі може з'явитися зелений екран. Не поспішайте панікувати, адже проблему можна вирішити дуже просто. Наш сайт розповість вам, що робити, якщо з'явився зелений екран при перегляді відео.

Зелений екран при перегляді відео: що робити

Коли з'являється зелений екран, в першу чергу на розум приходить думка про некоректну роботу драйверів відеокарти. Дійсно, випадків, коли драйвера злітають, не так уже й мало. Більш того, оновлена ​​версія Adobe Flash Player може не підтримувати роботу зі старими драйверами деяких відеокарт. Ось саме тому необхідно оновити драйвера, скачавши їх з сайту розробника вашої відеокарти. Перезавантажте комп'ютер. Якщо переустановка не допомогла, шукатимемо проблему далі.

А проблема може бути в кодеках, вірніше, в їх відсутності. Це типовий випадок для нових комп'ютерів. Рекомендуємо вам встановити K-Lite Codec Pack, так як цей набір кодеків є універсальним. Після перезавантаження знову спробуйте подивитися відео онлайн.

Обов'язково поновіть Adobe Flash Player, адже він може працювати некоректно. До речі, радимо вам не просто оновити плеєр, але повністю видалити його, перезавантажити комп'ютер і заново встановити з сайту Adobe.

Самій крайнім заходом позбавлення від зеленого екрану вважається відключення апаратного прискорення. Саме це допомагає в більшості випадків. Щоб відключити апаратне прискорення, під час перегляду зеленого екрану наведіть курсор на область відео і натисніть праву кнопку миші. У меню, виберіть «Параметри». Перед вами з'явиться віконце, в якому необхідно зняти галочку з пункту «Увімкнути апаратне прискорення». Закрийте віконце і перезапустіть браузер знову. Швидше за все, відео знову буде відображатися.

Пам'ятайте, що при відключенні апаратного прискорення якість відтвореного онлайн відео значно знижується. Особливо добре це помітно в розгорнутому на весь екран режимі, коли немає згладжування. Справа в тому, що проблема, яка привела до зеленого екрану, не вирішена, а функції відтворення відео покладаються не так на відеокарту, а на центральний процесор.

Microsoft пропонує своє вирішення проблеми виникнення зеленого екрану, який може з'являтися в результаті пошкодження даних і помилки мережі при запуску додатка на основі WFP. До таких наслідків може привести робота антивіруса. Щоб виправити цю проблему, необхідно видалити два оновлення Windows: KB2735855 і KB2750841, потім завантажити і встановити HotFix KB2789397 з сайту Microsoft. Перезавантажте комп'ютер, проблема повинна бути вирішена.

Дуже рідко навіть установка поновлення HotFix KB2789397 не рятує, а статися це може тільки після установки нової програми, яка і викликала проблеми з переглядом відео онлайн. Тут є тільки один вихід - видалити програму і перезавантажити комп'ютер. Відкат системи є крайнім заходом, але і їм іноді доводиться користуватися.

Останній варіант, який вам може допомогти вирішити проблему із зеленим екраном, - це видалити свій антивірус. В деяких випадках антивіруси блокують передачу зображення, тому що б ви не робили, нічого не допомагає. Якщо це так, значить, прийшов час розпрощатися зі старим антивірусом і поставити новий. Вибирати чи при цьому платний або безкоштовний антивірус - вирішувати тільки вам. Існує маса безкоштовних антивірусів, які нітрохи не гірше платних, при цьому простих у використанні і не перевантажують систему.

Використовуйте дані поради, щоб при перегляді відео в інтернеті зелений екран більше ніколи не з'являвся.

Вконтакте
Pinterest