Amazon почне надсилати посилки з допомогою безпілотників

admin Новини технологій та техніки

Amazon почне надсилати посилки з допомогою безпілотниківВчора глава Amazon Джефф Безос в програмі 60 Minutes на телеканалі CBC News анонсував, що компанія готова використовувати безпілотні літальні апарати для доставки невеликих посилок, передає Forbes. Безос сподівається, що настільки амбітний проект компанія зможе запустити протягом 5 років.

Послуга передбачає, що замовник отримає посилку протягом 30 хвилин після замовлення. Данну послугу назвали Prime Air, застосовувати її планується для невеликих посилок вагою не більше 5 фунтів (2.27 кг). Порядку 86 % посилок, які розвозить Amazon - не перевищують цю вагу, повідомив Безос.

За словами мільярдера, компанія вже володіє необхідним технологічним забезпеченням і навіть розробила логотип для нової послуги. В даний момент нова послуга тестується і допрацьовується. Перш ніж запровадити нову послугу компанії доведеться отримати дозвіл Федерального управління цивільної авіації ( FAA).

Найважче тут - це зібрати всі резерви, всю надійність, всі системи, які необхідні, щоб сказати: Дивіться, ця штука не приземлилася комусь на голову, поки він гуляє по околицях, - сказав Безос. Проте, мільярдер висловив сподівання, що відомство дозволить використання БПЛА комерційним компаніям до 2015 року, коли Amazon вже буде готовий для запуску нової послуги.

У свою чергу NBC News називають введення доставки посилок за допомогою безпілотників до 2015 року малоймовірною перспективою. Раніше в FAA заявили, що спостерігають кількісний ріст і технічний розвиток безпілотних літальних апаратів, але наголошувала, що безпечна інтеграція безпілотників в національну систему повітряного простору поки представляється серйозною проблемою.

Джефф Безос відомий своїм захопленням авіацією і космосом. У 2000 році він придбав велику ділянку в штаті Техас для будівництва власного космодрому. Він заснував власну аерокосмічну компанію Blue Origin, яка займається розробкою космічного апарату з вертикальним зльотом. Мільярдер не раз виявляв бажання відправитися в космос.

Вконтакте
Pinterest