Американський вчений навчив iPhone передавати запахи на відстані

admin Новини технологій та техніки

Американський вчений навчив iPhone передавати запахи на відстаніПрофесор Гарвардського університету Девід Едвардс готується до проведення завершальних випробувань створеного ним пристрою oPhone, яке здатне передавати запахи.

Найближчим часом Едвардс має намір відправити запах за допомогою oPhone і свого смартфона iPhone через Атлантичний океан на мобільний свого знайомого парфумера і хіміка Крістофа Лудамеля з Парижа, у якого також є oPhone.

Творці oPhone стверджують, що винайшли новий спосіб спілкування між людьми - обмін запахами. Пристрій був розроблений Едвардсом у співпраці зі своєю колишньою студенткою Рейчел Філд.

Для того, щоб передати аромат буде потрібно безкоштовний додаток oSnap: у ньому потрібно сфотографувати предмет, скласти з палітри 32 ароматів потрібну комбінацію (їх налічується більше 300 тисяч) і передати це повідомлення поштою, Facebook або Twitter володареві програвача під назвою oPhone DUO. Наприклад, запах піци створюється шляхом змішування запахів сиру, цибулі та помідорів.

Купити oPhone можна за допомогою краудфандінговой кампанії на IndieGoGo. Вона пропонує передзамовлення пристрою за 149 доларів. Очікується, що перші пристрої надійдуть у продаж на початку 2015 року. Едвардс створив компанію Vapor Communications для промислової розробки свого пристрою, а кошти для масового виробництва він має намір зібрати в Мережі.

Вконтакте
Pinterest