Бездротова зарядка Cota зарядить смартфон на відстані 9 метрів

admin Новини технологій та техніки

Бездротова зарядка Cota зарядить смартфон на відстані 9 метрівCota передає магнітний заряд на частоті 2,4 Ггц - тієї самої, що використовується для передачі WiFi-сигналу. Вона дозволяє заряджати пристрої по повітрю на відстані 9 метрів.

Винахідник Cota, фізик Хатем Зайна ( Hatem Zeine ), продемонстрував роботу бездротової зарядної станції на конференції TechCrunch Disrupt. За допомогою Cota він зарядив iPhone 5, тримаючи його в декількох футах від зарядної станції. За словами Зайна, одна така станція може одночасно заряджати декілька пристроїв знаходяться в діапазоні 9 метрів. «Уявіть, що через 10 років зарядні пристрої Cota з'являться у будинках, машинах, кафе, аеропортах, - коментує винахідник. - Вам більше ніколи не доведеться турбуватися про час роботи акумулятора. Індикатор заряду батареї зникне ».

Хатем Зайна розробляв бездротову зарядку Cota протягом 10 років в обстановці суворої секретності. Для цього він створив компанію Ossia. Незважаючи на те, що винахід до сьогоднішнього дня не отримало розголосу в ЗМІ, Зайну вдалося залучити $ 3,2 млн інвестицій.

Компанія Ossia в даний час веде переговори з виробниками електроніки про те, щоб впровадити технологію бездротової зарядки в їх продукцію до 2015 року.

Вконтакте
Pinterest