Безокулярне 3D налякало користувачів YouTube

admin Новини технологій та техніки

Безокулярне 3DДжонатан Піст і Франсуа Вожель представили "нову технологію" безокулярного 3D. Роль окулярів тут виконують ... повіки користувача, на які вони впливають електрострумом.

Ролик, опублікований на YouTube в минулу п'ятницю, зібрав за вихідні понад півтора мільйонів переглядів і майже 6 тисяч коментарів.

Франсуа Вожель прямо в кадрі демонструє "переваги" нової технології. Для перегляду стереоскопічного відеоконтенту в домашніх умовах тепер не потрібні затворні окуляри: замість них до скронь кріпляться пристрої, що викликають судомні скорочення м'язів. Як і у звичайному домашньому 3D, на дисплеї послідовно з'являються картинки, призначені для лівого і для правого ока, синхронно з цим у користувача закриваються повіки правого і лівого ока відповідно. У результаті користувач бачить об'ємне зображення - без жодних окулярів.

З недоліків методу наголошується на необхідності в наявності дисплея з частотою 120 Гц - як і у випадку звичайного домашнього 3D. Наскільки шкідливо для ока примусове часте моргання, творцями пристрою не обмовляється.

Розробники стверджують, що фінальна версія пристрою, що існує в даний час в якості прототипу, буде показана в січні майбутнього року на виставці споживчої електроніки CES-2012. Цікаво, що оглядачі PCWorld і Engadget поки утримуються від остаточних висновків про те, чи є дане відео фейком.(Цікаво: одяг-батарея)

Між тим, зовсім неважливо, справжнє це відео чи ні - адже своє завдання воно виконало. Нагадаємо, що однією з причин малої зацікавленості покупців у 3D-телевізорах є саме необхідність одягати "потворні і незручні окуляри". Однак, переглянувши це відео, тисячі любителів трехмеркі вже передумали і вирішили, що краще все-таки надіти "незручні окуляри", ніж піддавати своє здоров'я подібного ризику і виглядати при цьому по-дурному.

Вконтакте
Pinterest