Core - роботизовані ноги для транспортування вантажів

admin Новини технологій та техніки

Core - роботизовані ногиЯпонські розробники з Japan's Chiba Institute of Technology представили на суд громадськості робота під назвою Core, який покликаний замінити ноги людині, з обмеженими можливостями самостійного пересування. Цей пристрій вагою 230 кг і висотою 190 сантиметрів здатний з легкістю переносити вагу до 100 кілограмів, що й було продемонстровано на прикладі транспортування вантажів із зазначеною вагою.

Ідея створення подібного робота прийшла в голову керівнику центру Такаюкі Фурута ще в 14 років. Тоді через захворювання спинного мозку йому доводилося пересуватися в незручному інвалідному візку. Фурута так коментує розробку: "Я подумав, як було б зручно пересуватися не в колясці, а на ногах. На колесах неможливо вільно пересуватися, тому я захотів створити такий засіб пересування, який міг би, реагуючи на людські голоси, самостійно обходити перехожих і вільно переміщатися в натовпі, ні з ким не стикаючись. Представлений робот - апофеоз моєї роботи ". (Цікаво:суперкомп'ютер Jaguar)

Вчені заявляють: Core краще за всіх з "крокуючих" роботів піднімає вантажі, а значить, без проблем втримає людину. Робот управляється голосовими командами, а 12 суглобів в штучних ногах забезпечують плавний, стійкий хід. Такі навички дозволять використовувати робота як засіб для перенесення вантажів у місцях, де звичайні автонавантажувачі не справлятся через складнощі рельєфу або обмеженості простору.

Вконтакте
Pinterest