DARPA фінансує розробку реактивного ранця, що дозволяє пробігати 1 милю за 4 хвилини

admin Новини технологій та техніки

DARPA фінансує розробку реактивного ранця, що дозволяє пробігати 1 милю за 4 хвилиниІсторія пам'ятає кілька спроб створення персонального літального апарату, на зразок реактивного ранця/рюкзака або чогось подібного. З останніх проектів, що викликають бурхливе обговорення і інтерес користувачів можна згадати Martin Jetpack. І ось зараз в мережі з'явилася інформація про ще один подібному проекті створення реактивного ранця, але даний пристрій націлене на народжених повзати людей, які воліють контактувати із земною поверхнею.

Фінансований агентством з перспективних оборонних науково-дослідних розробок США (DARPA) проект дослідників Університету штату Арізона носить назву 4MM (скорочений варіант 4 minute mile). Цей проект націлений на створення реактивного рюкзака, який при необхідності може надати військовослужбовцям додаткове прискорення, свого роду система уприскування закису азоту в двигунах спорткарів. Як вже можна було здогадатися з назви, цей реактивний ранець дозволить солдатам долати відстань в одну милю за 4 хвилини, незважаючи на відсутність особливих досягнень у бігу та наявність броні і важкої техніки.

На даному етапі реактивний ранець, який важить близько 5 кг, у забігу на дистанцію в одну милю забезпечує виграш, який вимірюється 18 секундами. Тим не менш, у дослідників ще є час, щоб досягти своєї мети. Вчені вважають, що пристрій даного типу, що дозволяє швидко пересуватися і обходитися при цьому без передиху, може врятувати не одне життя на полі бою.

Вконтакте
Pinterest