Екомобіль для китайського екоміста

admin Новини технологій та техніки

Екомобіль для китайського екомістаChevrolet і проектанти «зеленого» міні-міста, яке зводять будівельники з Китаю і Сінгапуру, підписали угоду про випробування двоколісного електричного засоби пересування EN-V.Американська компанія Chevrolet не тільки виробляє серійні електромобілі традиційного типу, а й замислюється про майбутнє цього виду транспорту. Роздуми її конструкторів привели до появи в минулому році концептуальної моделі EN-V (Electric Networked-Vehicle).

Цей транспортний засіб, що нагадує сегвей з закритий кабіною, розрахований на двох чоловік. У рух його приводить електродвигунна система з літій-іонними акумуляторами, які можна зарядити від звичайної розетки. На одному заряді EN-V проїжджає 40 км. Мініатюрний електромобіль втричі коротше звичайної машини - всього 1,5 м - і важить лише 500 кг. Підтримувати баланс йому допомагає особлива система динамічної стабілізації.

На відміну від концепту, показаний недавно новий різновид EN-V більш підготовлений ​​до реальної експлуатації. З нововведень - система клімат-контролю і «бардачки», а також підвіска, пристосована до будь-яких дорожніх і погодних умов. І, головне, модифікація буде вироблятися під брендом Chevrolet з відповідним значком на капоті: це означає остаточну відмову від статусу прототипу.

Компанія домовилася з організацією Sino-Singapore Tianjin Eco-City Investment and Development (SSTEC), яка займається будівництвом екограда Тяньцзінь на 350 тис. жителів в 150 км від Пекіна, про спільне випробуванні EN-V. Втім, в Chevrolet впевнені, що незвичайним транспортом зацікавляться і в інших містах і країнах.

Вконтакте
Pinterest