Facebook запатентувала антипіратську технологію

admin Новини технологій та техніки

Facebook запатентувала антипіратську технологіюНова технологія дозволить мінімізувати юридичну вразливість соціальної мережі.

Найбільша соціальна мережа у світі Facebook запатентувала технологію, що дозволяє визначати легальність розповсюджуваного користувачами контенту. Відповідний документ розміщено на Scribd.

У документ повідомляється, що визначати чи є той чи інший контент піратським, Facebook буде за допомогою так званих соціальних сигналів, наприклад, географічного місця розташування користувача, списку фільмів, зазначених в профілі хобі, а також кола спілкування в соціальній мережі.

Як зазначили розробники нової технології, її впровадження дозволить, нарешті, домогтися істотного прогресу в цьому напрямку і мінімізувати юридичну вразливість соціальної мережі. Вона буде використовуватися для відстеження піратських текстів, фотоматеріалів і підозрілих посилань, що ведуть на сайти з нелегальним контентом. Коли саме запрацює нова технологія представники Facebook не вказали.

Нещодавно Facebook повідомила, що в новинній стрічці соцмережі з'являться посилання на контент та матеріали, схожі на ті, які користувач читав раніше. Всього під кожним постом можна буде знайти до трьох рекомендованих записів.

Соціальна мережа Facebook була запущена в 2004 році. В даний момент в ній зареєстровано близько мільярда користувачів, її грошовий оборот дорівнює 5 млрд доларів, а чистий прибуток становить близько 1 млрд доларів на рік.

Вконтакте
Pinterest