Фахівці Crocus створили технологію Magnetic Logic Unit

admin Новини технологій та техніки

Фахівці Crocus створили технологію Magnetic Logic UnitКомпанія Crocus Technology, що спеціалізується на розробках області магнітної пам'яті з довільним доступом (MRAM), розробила технологію, названу Magnetic Logic Unit (MLU). По суті, це розвиток технології зміни стану клітини з використанням локального нагріву (thermally assisted magnetic switching, TAS), що дозволяє реалізувати засобами MRAM не тільки зберігання інформації, але і логічну функцію.

Використовуючи намагніченість так званого опорного шару, MLU може працювати в одному з трьох режимів: NAND, NOR або XOR. У звичайній магнітної пам'яті режим заданий жорстко при виготовленні.

За словами розробників, області застосування нової технології включають програми зберігання даних, засоби зв'язку, мережеву обробку, автомобільну й промислову електроніку.

У додатках, де необхідна висока щільність, MLU дозволяє створити «конфігурації, подібні NAND» за допомогою магнітної пам'яті. Пам'ять MLU NAND в два-чотири рази перевищує по щільності звичайну магнітну пам'ять. На відміну від флеш-пам'яті, при цьому забезпечується повноцінний довільний доступ.

Пам'ять MLU XOR, яку виробник називає Match-In-Place, підходить, коли необхідно порівняння і шифрування даних. Вона добре підійде для смарткарти, ідентифікаційних карт, карт SIM і пристроїв з підтримкою NFC, підвищуючи стійкість перерахованих пристроїв до злому. Match-In-Place реалізує функції пошуку та порівняння, необхідні в мережевих роутерах. У порівнянні зі спеціалізованими процесорами, що виготовляються за технологією CMOS, реалізація за допомогою MLU XOR має до 50 разів більш високу щільність. У ряді програм може бути важливо, що MLU зберігає працездатність при температурі до 200° C.

Поки невідомо, як скоро почнеться серійний випуск продукції, в якій використовується нова технологія, і про які обсяги пам'яті йдеться. Але, на думку розробників, MLU в багатьох випадках зможе замінити пам'ять типу SRAM, DRAM, NAND, NOR і OTP.

Вконтакте
Pinterest