Fujitsu створила гібридний генератор

admin Новини технологій та техніки

Fujitsu створила гібридний генераторКомпанія Fujitsu тільки що оголосила про розробку гібридного генератора, здатного виробляти електрику двома способами - використовуючи енергію світла або за допомогою тепла.

Раніше, відзначає Fujitsu, пристрої, що застосовують декілька джерел енергії (світла і тепла чи світла і вібрацій) для генерації електрики, конструктивно складалися з окремих елементів,що неминуче призводило до їх подорожчання. Fujitsu змогла знайти спосіб об'єднання генераторів двох типів в одному пристрої.

Розробка, виконана на основі відносно недорогих органічних матеріалів, може функціонувати і як фотогальванічні елементи, і в якості термоелектричного генератора. Іншими словами, пристрій здатний виробляти електрику двома різними методами, черпаючи енергію з навколишнього середовища.(також можете почитати про гнучкий електронний папір)

Fujitsu вже створила прототип гібридного генератора на основі гнучкої підкладки. Очікується, що в перспективі подібні пристрої знайдуть застосування в різних медичних датчиках, сенсорах і пр.

Комерціалізація нової технології запланована на 2015 рік

Вконтакте
Pinterest